Топ-10 інструментів для створення зображень за допомогою штучного інтелекту

Генеративний штучний інтелект — це одна з новаторських технологій, які стрімко завойовують світ. Штучний інтелект здатен перетворювати текст на яскраві зображення. Якщо ви хочете теж спробувати створити контент за допомогою ШІ, скористайтеся нашою підказкою. Bibliotech пропонує вам список інструментів з штучним інтелектом, які найкраще себе проявили у 2024 році.

10 найкращих AI-генераторів зображень

1. DALL-E 2 від OpenAI

DALL-E 2 — це простий у користуванні інструмент, який здатен створювати зображення дуже високої якості за лічені хвилини. Професіонали віддають перевагу Dall-E не лише за універсальність, але й за бездоганну якість зображень.

2.Midjourney

Midjourney, розроблений незалежною дослідницькою лабораторією, спеціалізується на створенні глибоко художніх і сюрреалістичних зображень. Він чудово справляється зі створенням візуальних ефектів, які виходять за межі простої графіки, нагадуючи твори мистецтва. Ця унікальна спеціалізація ідеально підходить для концептуальної роботи: абстрактне мистецтво — майданчик для творчих експериментів.

3. Stable Diffusion

Це модель штучного інтелекту з відкритим кодом, яка демократизує доступ до створення зображень за допомогою штучного інтелекту. Інструмент створює високоякісні зображення та отримує особливу похвалу за свою гнучкість, завдяки якій користувачі можуть детально налаштовувати процес генерування, що є помітною перевагою.

4. Artbreeder

Завдяки спільному та інтерактивному підходу до створення зображень Artbreeder дозволяє користувачам об’єднувати зображення та коригувати такі аспекти, як стиль, форма та колір. Ця динамічна платформа сприяє дослідженню і є фантастичним інструментом для спільної творчості.

5. DeepArt

DeepArt використовує унікальний підхід до передачі стилю, коли програма застосовує стиль одного зображення до іншого об’єкта. Цей інструмент дозволяє створювати змішані твори мистецтва – творче поєднання особистих фотографій з унікальним стилем відомих художників.

6. Dream by Wombo

Програма Wombo’s Dream — це простий інструмент штучного інтелекту для створення зображень за допомогою простих описів. Платформа підтримує зручність у використанні, а її дизайн забезпечує доступ до мистецтва ШІ навіть для людей, які не знайомі ні з технологіями, ні з мистецьким досвідом.

7. Text to Image від Canva

Функція «Текст у зображення» в Canva без проблем інтегрує створення зображень штучним інтелектом у свою платформу графічного дизайну. Ця інтеграція забезпечує ефективний досвід для створення візуальних елементів у низці проектів. Дизайнери, зокрема, можуть отримати величезну користь від цього інструменту.

8. Runway ML

Інструмент працює в першу чергу з відео. Тобто Runway ML
здатен перетворити ваш текст, ваші ідеї у повноцінні відеоролики. Він представляє набір моделей для різноманітних творчих завдань, зокрема синтезу зображень.

9. Deep Dream Generator

Беручи натхнення в Deep Dream від Google, генератор Deep Dream створює зображення унікальної та мрійливої якості. Відомий своєю здатністю створювати зображення зі складними візерунками та текстурами, він дає ідеальні результати для мистецьких починань.

10. Craiyon

Craiyon вирізняється доступністю та простотою. Він творчо генерує зображення з текстових описів. Незважаючи на те, що він може не досягти точності більш просунутих інструментів, таких як DALL-E 2 для швидкого створення концепції, він все одно залишається чудовим варіантом.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також