Як зробити Інтернет швидким і якісним: три лайфхаки з роутером, щоб прискорити Wi-Fi

Видання The Sun назвало три простих трюки, які можуть покращити з’єднання в рази за допомогою Wi-Fi роутера.

Якщо пояснювати коротко і простому, то роутер – це пристрій, який розподіляє інтернет між підключеними до нього гаджетами. Наприклад, з мережевого кабелю це можуть бути комп’ютери і телевізори, а по Wi-Fi – смартфони, планшети, ноутбуки тощо.

Але користувачам важливо, щоб Інтернет-з’єднання було максимально потужним і надійним. Як це зробити? Давайте розбиратись.

При використанні Wi-Fi роутера важливо враховувати розташування пристрою. Деякі об’єкти можуть перешкоджати передачі сигналу, що може призвести до уповільнення домашнього Інтернету. Тому для збільшення швидкості Wi-Fi зверніть увагу на три маленькі хитрощі.

  1. Поруч із роутером не слід допускати наявність пристроїв, які можуть вплинути на якість сигналу. Серед заборонених предметів варто відзначити мікрохвильову піч чи колонки із Bluetooth.
  2. Не допускайте блокування сигналу Wi-Fi. Це означає, що меблі або безлад у кімнаті не повинні заважати передачі сигналу від роутера. Не слід ховати пристрій, навіть якщо він не відповідає декору інтер’єру. В іншому випадку можливе зменшення зони охоплення Wi-Fi.
  3. Важливим є вибір розташування роутера Wi-Fi. Оптимальним рішенням буде встановлення маршрутизатора на високому місці, наприклад шафа, полиця або виступ. Це забезпечить поширення сигналу по всьому житлу та полегшить подолання перешкод.

Читайте також: Ніколи так не робіть: чому не варто вимикати Wi-Fi роутер на ніч

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Телеграф
Читайте також