Як вимкнути автозавантаження у Telegram: це допоможе захиститись від злому і вірусів

Кіберзловмисники постійно шукають нові шляхи крадіжки даних, зараження вірусами тощо. Соцмережі та месенджери – дуже зручний для цього спосіб.

Один із поширених способів атак – це використання шкідливих файлів, які можуть автоматично завантажуватися на ваш телефон навіть без вашого відома. Чимало застосунків, в тому числі і Telegram, мають функцію автоматичного завантаження медіафайлів. Вона може здаватися зручною, але несе в собі певні ризики.

Автозавантаження в Telegram на ПК

Те, що автозавантаженні файли можуть бути небезпечними, помітили в застосунку Telegram на Windows. Один з завантажених файлів без проблем запустив код та почав керувати калькулятором.

Таким чином зловмисники можуть встановити на ваш комп’ютер чимало шкідливих файлів, які допоможуть їм вкрасти ваші дані, заразити ПК вірусом тощо. Тому варто відключити автозавантаження.

  • Відкрийте Telegram та натисніть на смужки в верхньому лівому кутку.
  • Зайдіть в “Налаштування”.
  • Натисніть “Просунуті налаштування”.
  • В розділі “Автозавантаження медіа” натисніть на “В каналах” та вимкніть тумблери напроти “фотографії” та “файли”.

За потреби, якщо ви часто переписуєтесь з новими людьми, ви можете вимкнути автозавантаження також в групах та чатах. Це дозволить вам повністю контролювати те, що відбувається в месенджері.

Автозавантаження в Telegram на смартфоні

Аналогічні дії варто зробити і на вашому смартфоні, адже ніхто не може гарантувати того, що кіберзлодії не спробують отримати доступ до ваших даних через нього.

  • Відкрийте Telegram та натисніть на смужки в верхньому лівому кутку.
  • Зайдіть в “Налаштування”.
  • Натисніть на “Дані та сховище”.
  • У блоці “Автозавантаження медіа” вимкніть усі тумблери.

Тепер жодні файли чи медіа не зможуть проникнути на ваш гаджет без вашого відома, адже для того, щоб завантажити будь-що, вам потрібно буде безпосередньо натиснути на нього пальцем.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело obozrevatel
Читайте також