Як користуватися Інтернетом під час відключень світла: лайфхак для українців

Наша залежність від електроенергії має очевидні наслідки: щойно в домі відключається світло – і ми не здатні робити купу справ. Хтось не може готувати на кухні, бо не працює електроплита, хтось залишається без гарячої води. бо не працює бойлер, і багато хто залишається без Інтернету. Хоча останню проблему можна вирішити.

Насправді, вирішення цієї проблеми є доволі простим. Ви можете роздати Інтернет на інші пристрої з мобільного телефону. Для цього потрібно: зайти в “Налаштування” і увімкнути точку доступу, а на іншому гаджеті активувати Wi-Fi і ввести пароль.

Інша справа, що якість зв’язку може бути не дуже доброю через відключення електрики. Тоді можна спробувати посилити сигнал. В цьому вам допоможе Wi-Fi ретранслятор. Встановіть його на потрібний пристрій і завантажте CellTower Locator. Далі встановіть програму, яка визначає місце розташування найближчої до вас вишки стільникового зв’язку. Направте в ту сторону антену.

Це має допомогти вам налагодити зв’язок і не втрачати час навіть під час відключень електроенергії. Зрозуміло, що краще підготуватись до таких ситуацій заздалегідь. Зокрема, придбати ретранслятор і налаштувати його.

Читайте також: Вони покращать ваш Wi-Fi: названо ТОП-5 роутерів у 2024 році

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Telegraf
Читайте також