Вони покращать ваш Wi-Fi: названо ТОП-5 роутерів у 2024 році

Маршрутизатори Wi-Fi дуже розвинулися за останні роки. Тепер вони пропонують користувачам не тільки високу швидкість Інтернету: гостьові мережі, батьківський контроль і навіть інтегровані додатки дають користувачам солідну кількість варіантів налаштування, щоб адаптувати свій Інтернет. Ви теж вирішили, що вам пора оновити свій маршрутизатор? Bibliotech пропонує варіанти найкращих пристроїв у 2024 році.

1. Найкращий бюджетний роутер: TP-Link Archer AX10 (AX1500) Wi-Fi 6

Вартість – від 2500 грн.

Цей недорогий дводіапазонний маршрутизатор забезпечує хороший діапазон сигналу і пропускну здатність у діапазоні 5 ГГц. Хоча йому не вистачає функцій, які зазвичай є в більш дорогих моделях (включаючи агрегацію каналів і підключення через USB), вам буде важко знайти ці функції на будь-якому маршрутизаторі вартістю менше 100 доларів.

2. Найкращий роутер загального типу: TP-Link Archer AXE75

Вартість – від 8300 грн.

Це щось середнє з того, що є на ринку, і підходить тим, хто не має занадто багато вимог. З цим пристроєм ви не отримаєте жодних високошвидкісних мережевих портів, але водночас цей тридіапазонний маршрутизатор надає новітні технології Wi-Fi 6E і забезпечує високу пропускну здатність і широке покриття сигналу. Він також пропонує потужний батьківський контроль і базові інструменти безпеки мережі, його легко встановити та керувати ним.

3. Найкращий бездротовий маршрутизатор: Asus RT-AX59U

Вартість – від 4400 грн.

Asus RT-AX59U не є найшвидшим маршрутизатором Wi-Fi 6, але він забезпечує потужне бездротове покриття за дуже розумну ціну. Це найкращий вибір для економних покупців, яким не потрібен найвищий рівень продуктивності. Апаратне забезпечення більш універсальне, ніж можна було очікувати за таку ціну. Його радіостанція Wi-Fi 6 досягає максимальної швидкості 3,6 Гбіт/с, а три мережеві порти забезпечують пристойну кількість дротових з’єднань. Також є пара USB-роз’ємів, які можна використовувати для зовнішнього накопичувача, спільного використання принтера або мобільного Інтернету 4G/5G.

4. Найкращий роутер з mesh-системою: TP-Link Deco X50-PoE

Вартість – від 4000 грн.

Deco X50-PoE — це хороша сітчаста мережева система для бізнесу. Основною перевагою тут є живлення через Ethernet (PoE), для повноцінного використання якого потрібне додаткове обладнання та щонайменше чотири довгі кабелі Ethernet. Ви можете встановити кожен блок на стіну або стелю, зберігаючи їх поза досяжністю клієнтів. Чи підходить Deco X50-PoE для дому? Він має високу швидкість навіть без проводки Ethernet, але, чесно кажучи, немає сенсу купувати його, якщо ви не плануєте використовувати технологію PoE.

5. Найкращий ігровий роутер: Asus ROG Rapture GT-BE98 Pro

Вартість – від 33000 грн.

Asus ROG Rapture GT-BE98 Pro може похвалитися найшвидшою продуктивністю 6 ГГц. Будьте готові, що цей маршрутизатор величезний за розмірами, але на це є причини: він оснащений великою кількістю варіантів підключення, включаючи порт 10GbE, а також кілька портів з підтримкою кількох каналів. Маршрутизатор також підтримує агрегацію каналів, пропонуючи потенціал для справді величезної пропускної здатності та перспективності. Він також пропонує зручний для геймерів інтерфейс користувача та безліч налаштувань, призначених для оптимізації вашого ігрового досвіду.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також