Ці пристрої краще залишати підключеними до мережі на всю ніч: причини

Побоюючись за безпеку своїх близьких та житла, багато людей намагаються витягувати різні електронні пристрої з розетки. Але хіба все так страшно?

Є кілька електричних пристроїв, які варто завжди залишати підключеними до розетки. До найпопулярніших з них можна віднести:

  • Холодильники та морозильні камери зазвичай потребують постійного підключення до електромережі для підтримки низьких температур та збереження свіжості продуктів.
  • Мікрохвильові печі можуть бути залишені підключеними до розетки, оскільки їхнє споживання енергії мінімальне під час простою.
  • Електронні будильники зазвичай споживають дуже мало енергії та можуть бути завжди з живленням, щоб не втрачати налаштування часу.
  • Для підтримки інтернет-з’єднання в домі маршрутизатори та модеми краще залишити підключеними.

Також є пристрої, які не обов’язково постійно тримати включеними, але водночас немає необхідності їх вимикати. Наприклад, деякі зарядні пристрої, такі як зарядки для телефонів або ноутбуків, не споживають енергію, коли пристрій повністю заряджений та відключений від них.

Водночас є кілька порад, яких слід дотримуватись для забезпечення безпеки в домі:

  • перед тим як вирішити залишити пристрій підключеним, важливо, щоб у посібнику з експлуатації не було обмежень щодо вимкнення;
  • для додаткової безпеки можна використовувати захисні пристрої від перевантаження, такі як запобіжники або розетки з автоматичним вимкненням;
  • також слід регулярно перевіряти стан електричних пристроїв та розеток на наявність пошкоджень або ознак зносу.

Хоча залишення деяких електричних пристроїв підключеними до розетки може бути безпечним та зручним, важливо пам’ятати про запобіжні заходи та стежити за станом обладнання.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Pixel
Читайте також