Секретна функція для багатозадачних людей: як створити одразу два екрани на одному Android

Функція розділеного екрана Android – це хороший варіант для тих, хто любить вирішувати одночасно багато справ. Наприклад, ви можете дивитися на Spotify у верхній половині екрана і на Twitter у нижній половині. Цікаво? А ви знаєте, що ця функція існує з далекого Android 7.0 Nougat?

Щоб налаштувати її, переконайтеся, що обидві програми, які вам потрібні, уже відкриті. Потім зробіть наступне:

  1. Відкрийте карусель додатків, виконавши короткий жест знизу екрана вгору.
  2. Знайдіть останню програму, яку ви хочете використовувати, і натисніть круглий значок у верхній частині її попереднього перегляду. У меню, що з’явиться, ви повинні побачити опцію «Розділити верх». Майте на увазі, що не всі програми підтримують цю функцію (наприклад, Instagram), тому якщо ви не бачите цю опцію, це означає, що ви не можете використовувати її таким чином.
  3. Якщо ви бачите опцію, торкніться «Розділити зверху», і програма автоматично розташується у верхній або лівій частині екрана.
  4. З іншого боку ви побачите карусель програм, звідки ви можете відкрити другу програму. Цього разу просто проведіть пальцем до нього та торкніться попереднього перегляду, щоб відкрити його.
  5. Ви помітите товсту чорну лінію, що розділяє обидві програми — від середини перетягніть її вгору або вниз, щоб перерозподілити екран.

Щоб вийти з режиму розділеного екрана, просто перетягніть чорну лінію до кінця вгору або вниз.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також