Що приховує Android: три зручні функції, про які ви можете не знати

Програмне забезпечення Google відрізняється великою кількістю налаштувань, і про значну частину цих функцій дехто навіть не здогадується. Покопайтеся в налаштуваннях і відкрийте для себе секретні можливості Android.

1. Транслюйте екран свого Android

Ця опція дозволяє передавати вміст телефону на більший екран. Ви можете транслювати екран свого телефону чи планшета Android на більший екран телевізора за допомогою Chromecast. На додаток до передачі відео з усіх звичайних програм для перегляду фільмів і ТБ, цей потоковий пристрій може віддзеркалювати ваш телефон.

Скористайтеся ярликом на панелі швидких налаштувань, спеціально створеним для цієї функції, доступ до якого можна отримати, перетягнувши двома пальцями вниз від верхньої частини екрана. У цьому меню ви повинні знайти параметр Screen Cast. Якщо він не відображається, проведіть пальцем ліворуч у меню швидких налаштувань, щоб отримати додаткові параметри, або торкніться значка олівця внизу, щоб додати ярлик.

Існує також інший спосіб налаштування дзеркального відображення. Спочатку переконайтеся, що ви встановили програму Google Home для Android — можливо, ви вже використовували цю програму для налаштування свого Chromecast. Відкрийте програму та виберіть свій Chromecast, і дисплей вашого пристрою має з’явитися на великому екрані. На телефоні торкніться «Медіа», виберіть «Музика», «Відео», «Подкасти» або «Радіо» та виберіть послугу, щоб розпочати трансляцію.

2. Збільшувальне скло

Android 14 представив нову функцію, яка дозволяє збільшувати певні частини екрана. Щоб увімкнути його, перейдіть до «Налаштування», «Доступність» і «Збільшення». Почніть із увімкнення перемикача поруч із ярликом збільшення, після чого праворуч від екрана з’явиться червона кнопка лупи.

Щоразу, коли вам потрібна допомога з переглядом тексту, зображень або анімації, ви можете викликати інструмент збільшення, торкаючись червоного значка. На екрані з’явиться помаранчева рамка, яка збільшить частину дисплея під нею (як збільшувальне скло), і ви зможете пересувати її, куди вам потрібно. Якщо стандартного масштабування недостатньо, скористайтеся великим і вказівним пальцями, щоб ще більше розширити огляд. Ще раз торкніться червоного значка, щоб вимкнути інструмент.

3. Режим “однією рукою”

Якщо у вас смартфон з великим дисплеєм, але ви все одно хочете контролювати все однією рукою, вам пощастило! Більшість провідних телефонів Android мають режим роботи однією рукою. Якщо провести пальцем по екрану, весь інтерфейс користувача опуститься, і його буде набагато легше отримати. Це дуже корисно для тих, хто має проблеми зі спеціальними можливостями, і для тих, хто має маленькі ручки, яким важко дістатися до певних частин екрана.

  • Відкрийте програму «Налаштування» та натисніть «Налаштування системи».
  • Торкніться «Режим роботи однією рукою» та ввімкніть режим роботи однією рукою.
  • Щоб скористатися режимом роботи однією рукою, проведіть пальцем вниз по екрану.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело popsci
Читайте також