Розповіли, як уберегти комп’ютер під час постійних вимкнень світла

В Україні відсутність достатніх потужностей для генерації та імпорту електроенергії призводить до екстрених відключень світла в окремих регіонах, які триватимуть до серпня-вересня.

Щоб захистити комп’ютер від негативних наслідків постійних вимкнень світла, Gazeta.ua пропонує наступні поради:

  1. Використання UPS (унінтераптивні системи живлення): UPS забезпечує резервне живлення на декілька хвилин або навіть годин у разі вимкнення основного живлення. Це дає можливість коректно вимкнути комп’ютер або зберегти роботу перед тим, як батарея розрядиться.
  2. Налаштування енергозбереження: Встановіть автоматичне вимкнення монітора та жорсткого диска через певний період бездіяльності в налаштуваннях операційної системи. Це зменшить споживання електроенергії й захистить обладнання.
  3. Регулярне зберігання даних: Зберігайте важливі дані на зовнішніх носіях або в хмарних сховищах, щоб у разі вимкнення не втратити інформацію.
  4. Стабілізація живлення: Використовуйте стабілізатори напруги для захисту від різких змін напруги, які можуть пошкодити комп’ютер.
  5. Запобігання перегріву: Переконайтеся, що комп’ютер має достатню вентиляцію, оскільки вимкнення світла може призвести до зупинки вентиляторів і перегріву компонентів.

Ці заходи допоможуть зменшити ризики пошкодження комп’ютера внаслідок частого вимкнення світла.

 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також