Розкрито приховані функції смартфонів, про які ви не знаєте

Насправді смартфони здатні робити значно більше, ніж просто телефонувати та надсилати повідомлення. Вони мають силу-силенну функцій, про які користувачі навіть не підозрюють. Ось вам декілька прикладів.

1. Використовуйте свій телефон як інструмент для вирівнювання (“рівень”)

Якщо вам потрібно повісити картину чи полицю, ви можете використовувати телефон як зручний інструмент рівня. Відкрийте програму Compass на своєму iPhone або програму Measure на телефоні Android і проведіть пальцем ліворуч. Ви побачите індикатор рівня, який показує, наскільки нахилено телефон. Ви також можете відкалібрувати його, поклавши його на рівну поверхню та торкнувшись екрана.

Читайте також: Секрети iOS: як використовувати приховані коди для покращення вашого iPhone

2. Перетворіть свій телефон на збільшувальне скло

Іноді потрібно збільшити щось маленьке, наприклад, дрібний шрифт. Для цього можна використовувати камеру телефону, але є кращий спосіб. Ви можете перетворити свій телефон на збільшувальне скло, увімкнувши функцію лупи в налаштуваннях спеціальних можливостей. Це дозволить вам використовувати кнопки гучності телефону для збільшення та зменшення масштабу, а також регулювати яскравість і контрастність зображення.

Читайте також: Фахівці назвали 5 способів ефективного використання Google Lens на телефоні 

3. Використовуйте свій телефон як пульт дистанційного керування

Ви можете використовувати свій телефон як пульт дистанційного керування для різних пристроїв, таких як смарт-телевізори, потокові приставки або ігрові консолі. Все, що вам потрібно, це програма, яка підтримує пристрій, яким ви хочете керувати. Наприклад, ви можете використовувати програму Apple TV Remote на своєму iPhone або програму Android TV Remote Control на телефоні Android для керування Smart TV.

Читайте також: Назвали спосіб, який допоможе використовувати смартфон замість пульта від телевізора

4. Перекладайте текст у реальному часі

Ви можете використовувати камеру свого телефону для перекладу тексту в режимі реального часу, наприклад знаків, меню або міток. Це зручно, коли ви подорожуєте або вивчаєте нову мову. Для цього відкрийте програму Google Translate на телефоні та торкніться значка камери. Потім наведіть камеру на текст, який потрібно перекласти, і виберіть мову, з якої та на яку хочете перекласти. Ви побачите перекладений текст, накладений на оригінальний текст.

Читайте також: Google Translate перетворить ваш голос в текст і перекладе: зручно для тих, хто за кордоном 

5. Скануйте документи за допомогою телефону

Ви можете використовувати камеру свого телефону для сканування документів, наприклад квитанцій, рахунків-фактур або контрактів. Це може заощадити ваш час і клопоти, оскільки вам не потрібен сканер або принтер. Ви також можете легко редагувати, підписувати або ділитися відсканованими документами. Для цього відкрийте програму Notes на своєму iPhone або програму Google Drive на телефоні Android і торкніться значка камери. Потім виберіть «Сканувати документи» та сфотографуйте документ, який потрібно відсканувати.

Читайте також: Як оцифрувати ваші старі фотографії за допомогою смартфона

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело itechua
Читайте також