Як оцифрувати ваші старі фотографії за допомогою смартфона

У багатьох з вас старі фотографії, скоріше за все, розкидані по різних місцях. І навіть якщо вони обережно зібрані в улюбленому фотоальбомі, ці фото вже зношені і пожовклі, бо час бере своє. Ми рекомендуємо оцифрувати ці знімки, щоб надовго зберегти прекрасну пам’ять своєї сім`ї. Тим більше, що для цього достатньо вашого смартфона.

Для оцифрування вам потрібно встановити на свій гаджет один з рекомендованих додатків.

1. Google PhotoScan (безкоштовний)

Google PhotoScan автоматично створює резервні копії сканованих зображень у вашій бібліотеці фотографій. Додаток безкоштовний і простий у використанні, але сканування фотографій забирає багато часу, оскільки їх потрібно сканувати окремо. Якщо потрібно відсканувати багато фотографій, ця програма займе години. За замовчуванням програма використовує спалах і інструмент для запобігання відблиску, але обидві функції можна вимкнути.

2. Microsoft Lens (безкоштовний)

Це популярний додаток для сканування, який чудово підходить для документів і візитних карток, але також може працювати з фотографіями. Передплатники Microsoft, які використовують OneDrive для резервного копіювання, оцінять, що програма може завантажувати безпосередньо в хмару або експортувати в документи Microsoft. Додаток безкоштовний і простий у використанні. Все, що вам потрібно зробити, – це встановити режим фото, вирівняти свою фотографію у видошукачі та натиснути кнопку сканування.

Відсканувати фотографії відносно швидко та легко, хоча їх теж потрібно робити по черзі. Технічно ви можете відсканувати кілька фотографій і зберегти їх в одному PDF-файлі, але тоді вам доведеться обрізати кожну, якщо вам не потрібні колажі. Додаток Lens має деякі основні інструменти редагування та фільтри, тож ви можете очистити зображення.

3. Picture Scan від Photomyne (платний)

Наш останній додаток – Picture Scan App від Photomyne для Android (еквівалентом для iOS є Photo Scan App від Photomyne). Цей додаток хоч і платний, але саме він – найпростіший і найшвидший у використанні. Ви можете сканувати кілька фотографій одночасно одним дотиком, і програма автоматично обрізає та обробляє їх (хоча результати кращі, якщо сканувати по одній). Базові інструменти редагування дозволяють обертати, обрізати, застосовувати фільтри або розфарбовувати чорно-білі знімки. І легко завантажувати фотографії в хмару, ділитися ними електронною поштою або зберігати на своєму пристрої.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Focus
Читайте також