Пошук в Google став ще простіше: як користуватись новою функцією Circle to Search

Найновіша функція пошуку Circle to Search на основі AI стає все популярнішою за кількох причин. По-перше, вона зручна і подобається користувачам. По-друге, вона поступово поширюється на все більше кількість моделей смартфонів.

Вперше Circle to Search з’явився на Samsung Galaxy S24. Нова функція пошуку реалізована у співпраці з Google. Подібно до інших інструментів візуального пошуку Google, таких як Lens, Circle to Search надає більше інформації про те, що знаходиться на вашому екрані.

Використовувати Circle to Search доволі легко. Щоб навчитися, вам не потрібно багато практики. Ось покрокові інструкції, щоб почати.

1. Увімкніть Circle to Search

Коли ви вперше налаштовуєте свій пристрій, тривале натискання кнопки «Додому» (незалежно від того, використовуєте ви кнопки чи жести гортання) запропонує вам два варіанти: Circle to Search або стандартний Google Assistant. Виберіть перше, щоб зробити його програмою за замовчуванням.

Якщо у вас уже налаштовано Google Assistant, ви можете ввімкнути Circle to Search, відкривши «Параметри» > «Дисплей» > Панель навігації > і ввімкнувши «Circle to Search».

2. Використання Circle to Search

Коли на екрані з’явиться тема, яку ви хочете шукати, утримуйте кнопку головного екрана, щоб активувати функцію Circle to Search. Має з’явитися непрозоре накладення синього кольору з рядком пошуку Google унизу. У цей момент торкніться екрану і намалюйте або обведіть потрібну тему. Тоді Google представить відповідні результати пошуку на основі обраного тексту та зображень. Якщо ви не задоволені своїм вибором (або результатами пошуку Google), ви завжди можете знову обвести те, що на екрані.

3. Додавання до пошуку

Коли Google відкриває ваші результати Circle to Search, ви можете додати контекст і поставити конкретні запитання про те, що ви вибрали, ввівши (або продиктувавши голосом) у полі «Додати до пошуку». Наприклад, коли ви знайшли інформацію про виставу в театрі, ви можете запитати «Скільки коштують квитки?».

4. Вихід із Circle to Search

Коли ви закінчите, торкніться кнопки «Назад» на навігаційній панелі або проведіть пальцем усередину з будь-якої сторони екрана, щоб ви вийшли з накладання Circle to Search і повернулися до основної програми. Зображення, для яких ви використовуєте цю функцію, не зберігаються як знімки екрана.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело androidpolice
Читайте також