Інноваційна функція пошуку від Google стане більш доступною для користувачів

Circle to Search – це дуже зручна функція, яка дозволяє здійснювати пошук в Інтернеті за допомогою зображень. Вперше вона була представлена на серії смартфонів Galaxy S24. Згодом вона поширилась на смартфони Pixel 8 і Pixel 7. Зараз Google ще більше розширює цю функцію.

Щоб запустити новий спосіб пошуку, вам потрібно утримувати кнопку «Домашня сторінка» або панель жестів навігації, а потім обвести тему, щоб отримати більше інформації про неї.

Наприклад, зараз ви можете скопіювати або перекласти текст, який є на екрані. Але цей метод може бути виснажливим, якщо ви хочете перекласти PDF-файл або весь текст на екрані телефону за один раз. Інтеграція перекладу в Circle to Search спростить процес. Коли розширена функція з’явиться у вас, просто торкніться ярлика перекладу поруч із рядком пошуку в Circle to Search. За допомогою цієї функції ваш телефон автоматично визначить мову екранного вмісту та перетворить його на потрібну вам мову.

Якщо ви часто отримуєте документи чи PDF-файли іноземною мовою, можливість перекладу за допомогою Circle to Search може значно пришвидшити ваш робочий процес. Це також спростить переклад вмісту іноземною мовою в зображеннях.

Окрім зручного перекладу, Google розширює доступність Circle to Search для більшої кількості пристроїв. З моменту дебюту в січні цей загальносистемний жест доступний на моделях серії Galaxy S24 і Pixel 8. Лінійка Pixel 7 отримала підтримку для цієї функції у березні 2024 року. Тепер Circle to Search прокладає шлях до інших пристроїв Pixel, зокрема Pixel 6 і 6 Pro, Pixel 6a та Pixel 7a. Далі в планах – Pixel Fold і Pixel Tablet.

Крім того, флагманські пристрої Samsung 2023 року — серії Galaxy S23, серії Z Fold 5, Flip 5 і Tab S9 — отримають підтримку цієї функції з майбутнім оновленням One UI 6.1, яке має вийти на днях.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело PhoneArena
Читайте також