П’ять простих способів покращити мобільний зв’язок

Слабкий сигнал мережі на телефоні може у найважливіший момент залишити вас без звʼязку, тому треба знати кілька простих хитрощів, які допоможуть у цій ситуації.

1) Якщо ви перебуваєте в місці, де зазвичай мобільний сигнал ловить нормально, то спершу варто спробувати увімкнути режим польоту, а потім знову його вимкнути. Такий трюк змусить ваш телефон заново підключитися до мережі, і це в багатьох випадках допомагає покращити звʼязок.

2) Іноді можна швидко покращити мобільний звʼязок, вимкнувши бездротові мережі, які ви в цей момент не використовуєте: це стосується і підключення до Wi-Fi, і передачі даних через Bluetooth, і безконтактного модулю NFC. Всі ці служби можуть створювати перешкоди та погіршувати якість мобільного звʼязку, тому варто спробувати їх вимкнути та перевірити, чи змінилася ситуація.

3) Велику кількість технічних проблем із мобільним телефоном, як і з іншими пристроями, може вирішити оновлення операційної системи, тому не варто ігнорувати сповіщення про необхідність оновитися, адже це може впливати і на якість мобільного підключення.

4) Бувають випадки, коли покращити якість сигналу на мобільному телефоні може допомогти просто перезавантаження пристрою, адже безперервна робота протягом тривалого часу врешті приводить до гальмування. Перезавантаження телефону відновить його працездатність на 100%.

5) Якщо ви перебуваєте в місці, де мобільний звʼязок може блокуватися товстими стінами, бетонними та металевими конструкціями, або ж у місці великого скупчення людей, то вам доведеться трішки пройтися в пошуках сигналу.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Стіна
Читайте також