Фахівці назвали помилки, які «знищують» акумулятори гаджетів

Не тільки розрядка батареї пристрою до нуля може спровокувати вихід гаджета з ладу, а й ще кілька факторів.

Люди, які регулярно користуються своїми смартфонами для бізнесу, завжди хочуть, щоб їхні телефони завжди були зарядженими. У сучасних смартфонах використовується літій-іонний/літій-іонні акумулятори. Вони заряджаються швидше, служать довше та мають вищу щільність потужності для довшого терміну служби батареї.

Але перезаряджання спричиняє нестабільний стан елемента батареї, що скорочує термін служби батареї, зменшує швидкість заряджання та призводить до високої температури батареї під час використання.

Популярною є думка, що найкращий спосіб – вимкнути телефон, коли він зарядиться до 80%. Втім, такі виробники, як Samsung, стверджують, що подібні перестороги зайві.

А от тримати мобільний телефон під тривалим прямим сонячним промінням дійсно не варто. Це може призвести до несправностей сенсорного екрана, ускладнення зарядки і навіть пошкодження батареї.

Ще одна велика помилка – користуватись телефоном під час зарядки. Одночасно зарядка і розрядка смартфона псують батарею. Дайте своєму гаджету нормально зарядитись, а потім вже користуйтесь спокійно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело itsider
Читайте також