Криптоінвестори знову шалено вкладаються в мемкоїни: чому Memecoin Mania повертається?

Великі інвестори знову виявляють інтерес до таких мемкоїнів, як Pepe, Dogwifhat і Dogecoin. Тим самим вони підвищують вартість токенів до рекордно високих значень.

Незважаючи на економічний клімат, мемкоїни приваблюють інвесторів через їх нижчу ціну порівняно з біткоїном, який нещодавно перевищив 70 000 доларів.

За даними Bloomberg, повернення манії Memecoin призводить до того, що інвестори концентруються на таких токенах, як Pepe і Dogwifhat, різко збільшуючи їх вартість, незважаючи на економічні проблеми.

Ця тенденція бентежить Уолл-стріт, оскільки вона відбувається на тлі підвищення процентних ставок, скорочення робочих місць і відновлення виплат відсотків за студентські позики.

Такі інвестори, як Адам Рен, аналітик ризиків оборонної промисловості, роблять ставки на ці токени, незважаючи на ризик. Рен інвестував 2250 доларів США в два мільярди токенів Pepe. На його погляд, те, що мем Pepe асоціюється з Дональдом Трампом, підвищить популярність токена. Зараз інвестиція Адама Рена оцінюється майже в 20 000 доларів.

Загальна вартість таких мемкоїнів, як Dogwifhat’s WIF, Pepe та Bonk, зросла до мільярдів.

Зокрема, вартість токена Dogwifhat вже сягнула ціни у 3,13 доларів, відзначивши дивовижне зростання понад 200 000% з моменту його появи в грудні. Подібним чином вартість Bonk зросла майже на 40 000% трохи більше ніж за рік.

Дехто в криптосвіті має змішані почуття щодо цього відродження. Минулого разу, коли обсяги торгівлі мемекоїнами досягли такої висоти, крипторинок невдовзі різко впав.

Тим не менш, схвалення американських ETF, які інвестують прямі кошти в біткоїн, спровокувало ралі криптовалюти на 800 мільярдів доларів за останній місяць. Це призвело до думки, що Memecoin Mania часто слідує за стрибком Bitcoin.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело coincu
Читайте також