Telegram запускає власну цифрову валюту Stars

Починаючи з 12 червня Telegram вводить нову внутрішню валюту під назвою Telegram Stars. Як повідомляється, придбати валюту можна буде через Apple і Google, але при цьому може стягуватися комісія у розмірі 30%.

Використовуватись Stars буде для оплати цифрових товарів і послуг через ботів і міні-програм Telegram.

Повідомляється, що кілька розробників вже отримали повідомлення про запуск цього токена. Сам Telegram також звернув увагу на цю подію.

Користувачі зможуть купувати Stars через інструменти для покупок в App Store і Google Play, і може стягуватися комісія за обслуговування в розмірі 30%. Розробники зможуть вивести токен у вигляді TON.

Тим не менш, слід пам’ятати, що Telegram – це та платформа, яка має чимало проблем із регуляторними структурами і компаніями різних країн.

Наприклад, Apple винесла Telegram попередження за порушення правил огляду App Store 4.7 і 3.1.1, які стосуються прийому платежів і послуг клієнтів без використання внутрішнього механізму закупівель Apple.

В Україні Telegram жорстко критикується через співпрацю з російськими державними структурами. Тривалий час ведуться дискусії про те, що платформа має перестати діяти в межах України.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело binance
Читайте також