Популярний символ Dogecoin, собака Кабосу, пішла з життя

Кабосу, собака породи шиба-іну, яка стала обличчям Dogecoin і культовою фігурою мемів, померла в Японії у віці 19 років. Її власниця Ацуко Сато повідомила сумну новину, що ознаменувало кінець ери для спільноти мемів і ентузіастів криптовалюти в усьому світі.

Останнім часом собака почувалася дуже погано і пересувався у візочку.

Кабосу здобула популярність в Інтернеті в 2010 році, коли її фотографії стали вірусними, що призвело до створення мему “DOGE”. Цей мем, який характеризується виразним обличчям Кабосу та жартівливими підписами ламаною англійською, швидко поширився Інтернетом, ставши культурним феноменом. У 2013 році зображення Кабосу було прийнято як талісман DOGE, нової криптовалюти, яка спочатку була жартом, але незабаром перетворилася на серйозного гравця на ринку криптовалют.

Офіційний обліковий запис Dogecoin X віддав належне Кабосу, підкресливши її незмірний вплив на світ. Вони зазначили, що вона була символом щастя та любові, чий дух торкнувся та сформував життя багатьох у всьому світі.

З моменту свого запуску понад десять років тому Dogecoin (DOGE) досяг значних успіхів, ставши восьмою за величиною криптовалютою з ринковою капіталізацією 22,85 мільярда доларів США та щоденним оборотом у мільярди доларів. Популярність і успіх Dogecoin значною мірою можна пояснити привабливою присутністю собаки Кабосу на його логотипі.

Вплив Dogecoin вийшов за межі простого мему. Кабосу зіграла вирішальну роль в об’єднанні різноманітної спільноти ентузіастів криптовалюти. Без неї міг би не існувати ландшафт криптовалют на основі мемів, який зараз коштує 58 мільярдів доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело raillynews
Читайте також