Знаменита собака-символ токена Dogecoin знаходиться у тяжкому стані

Собака, на ім’я Кабосу, що символізує токен Dogecoin (DOGE), перебуває у тяжкому стані. Про це у своєму X (раніше Twitter) повідомив американський дослідник Олівер Цзя.

Пес Кабосу став сенсацією в Інтернеті після того, як користувачі соціальних мереж почали активно розповсюджувати фотографію, опубліковану в 2010 році в особистому блозі жительки Японії Ацуко Сато. Саме вона є власницею собаки.

Усміхнене обличчя Кабосу та схрещені лапи стали хітом в Інтернеті, часто використовувалось як мем, який символізував “внутрішній діалог”. Користувачі почали називати зображення «дожем».

Згідно з інтернет-історією, термін «doge» вперше з’явився в епізоді «Homestar Runner» 2005 року, анімаційного комедійного веб-серіалу. Але помилково написане прізвисько набуло іншого значення в 2013 році з появою титульної криптовалюти Dogecoin.

Він зазначає Олівер Цзя, зараз відомій тварині вже 18 років і п’ять місяців. Він також додав, що Кабосу «постарів і втомився». Дослідник нагадав, що у грудні 2022 року собаці діагностували лейкемію.

«Я жодним чином не звинувачую власницю Кабосу в жорстокому поводженні, але не можу не припустити, що вона прожила довше, ніж належить їй від природи. Собака стала світовим брендом завдяки DOGE. Мене не дивує те, що її власниця хоче, щоб вона жила якомога довше», — написав Цзя.

Кабосу вже важко ходити самостійно, тому пес пересувається за допомогою інвалідного візочка.

Тим часом, спадщина Кабосу продовжує зростати, виходячи за межі інтернет-культури. Зображення пса з’являється на випічці, рекламі стокгольмського метро та формах професійних спортсменів. У 2021 році культове зображення Кабосу було продано як NFT за рекордні 4 мільйони доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело incrypted
Читайте також