Виходить нова похмура рольова гра за мотивами «Володаря перснів»

У шанувальників «Володаря перснів» є привід для святкування, адже офіційно підтверджено вихід нової рольової гри за мотивами цієї франшизи.

Анонс зробили співрозробники та видавці гри “7 Wonders: Duel”. У своїх соцмережах вони розмістили невеликий постер з коротким повідомленням “Одна гра, щоб керувати всіма іншими.” Це посилання на головну ідею у книгах Толікна, де один перстень керує всіма іншими Перснями Влади.

Ілюстрація зображує Ґоллума, який згорбився, пестить перстень, перебуваючи в глибині печери, можливо, тієї, яку Більбо відвідав у «Гоббіті».

Точна назва майбутньої настільної гри ще невідома, але видавцем гри точно буде Repos Production. Крім того, є дані, що дизайнери гри – це Антуан Бауза та Бруно Катала, які раніше працювали разом над версією 7 Wonders для двох гравців під назвою 7 Wonders: Duel.

Окремо Бауза відомий тим, що створив оригінальні 7 Wonders, а також кооперативну гру Hanabi та чарівну сімейну настільну гру Takenoko про вирощування бамбука для годування панд.

У свою чергу Катала раніше створював настільну гру на кшталт швидкого укладання плиток Kingdomino, а також її різноманітні додаткові види, такі як Queendomino.

Нещодавно геймерів вже потішили випуском затишної і спокійної гри Tales of the Shire, про яку ми вже детально розповідали. Але цього разу мова йде про суворішу адаптацію історії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Трейлер гри Tales of the Shire

Джерело gamingbible
Читайте також