Спробуйте себе в ролі гобіта: нова затишна гра для прихильників “Володаря перснів”

Американська компанія Private Division випустила трейлер своєї нової гри – “Казки Ширу” (Tales of the Shire). Відео показує, як виглядає життя гобіта в його рідній місцині.

Прихильники “Володаря перснів” знають, що Середзем’я повниться небезпечними орками, павуками, тролями, балроґами та іншими істотами. Але є один куточок, де все видається ідеальним. Це Шир, де живуть гобіти, низькоросла раса людей з великими ногами. Саме про них і повідає нам Tales of the Shire.

Tales of the Shire – це майбутній симулятор життя. Через кілька місяців після анонсу розробник Weta Workshop (яка працювала над спецефектами для всіх шести фільмів Пітера Джексона про Середзем’я) та видавець Private Division запропонували перший погляд на гру у новому трейлері.

У відео зазначається, що хоча гобіти відомі “історіями про мужність і відважні вчинки в темні часи”, тут все буде набагато світліше. Ви і ваш персонаж будете досліджувати Байвотер, прикрашати будинок, заводити друзів, готувати їжу, вирощувати сільськогосподарські культури, рибалити (звичайно ж) і багато іншого.

Ви зможете сповна насолодитися, здавалося б, банальною рутиною мальовничого Ширу. Нам показують мультяшний художній стиль піддається з теплою атмосферою, яскравими кольорами та красивими пейзажами.

Поки що невідомо нічого про конкретні можливості та функції, які чекають на нас у грі. Але в трейлері можна побачити можливість збору та вирощування ресурсів, торгівлі на ринку, будівництва інтер’єрів на кшталт Sims, зміну пір року, свята, прогулянки по світу та інше. Неясно, наскільки великою буде карта.

Tales of the Shire вийде на PC, Nintendo Switch, PlayStation 5 та Xbox Series X/S пізніше цього року. Точної дати ще немає.

Читайте також: 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело 24tv.ua
Читайте також