“Відьмак-4” не буде схожим на попередні ігри і отримає нову механіку

«Ми додамо нові елементи ігрового процесу та нову механіку, яких ви не бачили в наших попередніх іграх», — обіцяє співгенеральний директор Міхал Новаковський.

CD Projekt RED продовжує роботу над грою The Witcher 4, також відомою як «Project Polaris».

Наразі відомо, що понад 400 розробників працюють над проєктом, і він знаходиться на етапі попереднього виробництва, а повне виробництво має розпочатися цього року. Незважаючи на те, що подробиць мало, студія запевняє шанувальників, що The Witcher 4 не буде переробкою The Witcher 3.

Міхал Новаковський, співзасновник CDPR, наголосив на творчих ризиках інновацій у новій грі, пообіцявши нові ігрові елементи та механіку:

«Коли справа доходить до ризиків, пов’язаних з інноваційними елементами, створення нової гри — це завжди творчий ризик. Особливо тому, що ми намагаємося розсунути нові межі та дослідити нові сфери, зробити те, чого ми насправді не робили раніше. Я хочу сказати, що ви не повинні очікувати The Witcher 3 у новому варіанті. Звичайно, ми спираємося на те, що було раніше, і на те, чому ми навчилися, але ми додамо нові елементи ігрового процесу і нові механіки, яких ви не бачили в наших попередніх іграх. Я б сказав, що робити такі речі – це завжди ризик. Це не просто повторення того, що було зроблено раніше».

Також відомо, що гра буде розроблена на движку Unreal Engine 5 і стане початком нової трилогії, а режисер обіцяє, що гра стане чудовою відправною точкою для новачків серії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gamingbolt
Читайте також