В Інтернет злили деталі про довгоочікувану гру Assassin’s Creed: Codename Hexe

Журналіст Том Хендерсон поділився подробицями про гру Assassin’s Creed: Codename Hexe, які він з’ясував у своїх джерел.

Гра перебуває на відносно ранній стадії розробки. Очікується, що її реліз відбудеться 2026 року, повідомляє Insider Gaming.

Екшен нагадуватиме деякі ранні частини із серії Assassin’s Creed та стане більш лінійним у порівнянні з попередніми іграми, але деякі елементи відкритого світу у грі все ж з’являться.

У Hexe, на відміну від попередніх частин Assassin’s Creed, не можна буде обрати стать головного героя. Головною героїнею буде жінка Ельза (ім’я можуть ще змінити), яка володіє надприродними здібностями.

Хендерсон зазначив, що йому показали кадри, на яких можна було побачити одне з умінь Ельзи. У відео на героїню полювали солдати, після чого вона вселилася в кішку, яка була поруч. У результаті цього гравець почав керувати твариною та зміг відвернути солдатів, перекинувши скляну пляшку на землю.

На показаних Хендерсону геймплейних кадрах у гри була темна та похмура атмосфера, а сцена відбувалася на брукованих вулицях середньовічного міста.

У Hexe розробники планують додати механіку страху, натхненну доповненням Jack the Ripper для Assassins Creed Syndicate.

Згідно з витоками, дія гри розгорнеться в Центральній Європі за часів Священної Римської імперії XVI століття, де відбувалося полювання на жінок, яких вважали відьмами.

Ubisoft анонсувала Assassin’s Creed Codename Hexe у вересні 2022 року. Тоді в компанії повідомили, що це “новий тип гри в серії”. Розробкою екшену займається Ubisoft Montreal.

Як повідомлялося раніше, реліз мобільної гри Assassin’s Creed Jade від Ubisoft, який мав відбутися цього року, перенесено на 2025-й рік.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Українські Новини
Читайте також