Steam проведе фестиваль українських ігор, але й про росіян не забув

Офіційний онлайн-сервіс Steam, який належить розробнику ігор Valve, проведе фестиваль українських ігор. Вже відомо, що захід відбудеться в серпні цього року.

Про це повідомляє Ukrainian Games.

Що це означає для України?

В цьому міжнародному фестивалі візьмуть участь українські розробники ігор. Таким чином будуть популяризуватися наші продукти, яких останнім часом стає все більше.

Наприклад, лише останнім часом українці розробили ігри “F20” та “Twenty Second History from underground Kharkiv”, а гра про Маріуполь під назвою “Hollow Home” отримала чергову нагороду. Крім того, українські локації з’явилися в Minecraft і Fortnite.

Загалом, Ukrainian Games Festival проходить вже три роки поспіль. Проводить його агенція GTP Media в рамках ініціативи Ukrainian Games.

Але приємні передчуття щодо фестивалю відверто зіпсовані тим, що той самий сервіс Steam не погидував провести аналогічний фестиваль з російськими розробниками ігор.

Не дивлячись на відверту агресію і напад рф на Україну, Steam не відмовився від співпраці з росіянами. Цей фестиваль розпочався 1 травня. Дата проведення фестивалю також включає так званий “День Перемоги”, який в росії святкують 9 травня. Лицемірство як воно є.

Справа в тому, що терміни затвердження фестивалів у Steam зазвичай складають від 3 до 4 місяців. Тобто, у організаторів була можливість обрати інші дати, або хоча б змінити їх після того, як усвідомила “співпадіння”. Але цього не було зроблено.

Не дивно, що українське суспільство сприймає цей фестиваль як підтримку країни-агресора з боку Valve.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Спека
Читайте також