Українська гра Hollow Home про російську облогу Маріуполя отримала нагороду

Конкурс розробників Indie Blast Awards, в якому взяли участь 60 команд з різних країн, підійшов до кінця. Організатори оголосили переможців, в число яких потрапила українська гра Hollow Home.

По-перше, Hollow Home перемогла в номінації «Найкраща гра конференції». Тому приз у 1000 доларів від Games Gathering отримали українські розробники гри з Twigames.

По-друге, гра перемогла в номінації Game Star by MK:translations. Тому автори Hollow Home отримають допомогу в локалізації гри українською та однією додатковою мовою на вибір від MK:translations.

Переможці в інших номінаціях:

  • Номінація «Найкраще мистецтво конференції»: Heden Smugglers із проектом Hedenite
  • Номінація «Кращий мобільний проект»: команда SMOKOKO LTD з проектом Max Speed
  • Номінація «Найкращий ПК-проект»: команда Outerminds із проектом Turbo Kid
  • Номінація «Найкращий геймплей»: Newcore Games with The Devil Within: Satgat

Нагадуємо, що Hollow Home — це сюжетна рольова гра, де гравець бере на себе роль 14-річного Максима. Все починається 23 лютого 2022 року в Маріуполі, тобто перед самим початком повномасштабного вторгнення росії в Україну. Герою доводиться вчитися виживати, доки війна знищує його рідну домівку. Сюжет гри базується на реальних історіях маріупольців, що потрапили під російську окупацію. У грі немає бойової системи чи сцен насилля — вона концентрується «на наслідках війни, а не на її кривавих подробицях».

«Відчуйте жахи війни очима підлітка, який опинився в пастці окупованого міста. Опануйте навички виживання, налагоджуйте стосунки та стикайтеся з важким вибором, оскільки кожен день приносить нові трагедії та руйнування в дім вашого дитинства. Тизер-трейлер „Останній день дитинства“ демонструє ігровий процес та розповідає про останній спокійний день унікального складу персонажів гри. До того, як їхні життя назавжди зміниться звуком тривоги про повітряний наліт», — йдеться в описі до відео.

Гра Hollow Home вже має перемогу на фестивалі Indie Cup Ukraine’23.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gagadget
Читайте також