Мобільна версія Call of Duty вийшла, але чи буде вона працювати на вашому телефоні?

Популярну гру Call of Duty: Warzone Mobile сьогодні нарешті запущено в усьому світі на iOS та Android. Попередні кілька років гра провела в різних бета-версіях і програмних запусках.

Початковий розмір завантаження гри на Android становить ~1,5 ГБ. Тим не менш, вам потрібно буде завантажити додаткові 5 ГБ активів, перш ніж ви зможете почати грати.

Гра завантажує більше ресурсів високої роздільної здатності у фоновому режимі під час гри, що обіцяє кращі візуальні ефекти.

Але схоже, що гравці не будуть мати можливість заглибитися в налаштування, щоб завантажити ці графічні ресурси вручну. Крім того, гра не дозволяє “пограти” з візуальними параметрами.

Користувачі говорять, що мінімальне, низьке і пікове візуальні налаштування були заблоковані на Pixel 7 Pro від самого початку. Тим часом, Apple App Store зазначає, що серія iPhone 15 Pro та iPad з чіпом M1 або пізніших версій можуть отримати доступ до опції пікової графіки.

Компанія Activision також підтвердила, що гра підтримує крос-прогресію, тому досвід і прогрес Battle Pass, отримані в мобільній назві, переносяться на консоль/ПК Warzone і Call of Duty: Modern Warfare 3.

Ви досі не впевнені, чи можете ви грати в цю гру на своєму гаджеті? Ось дані, які надала Activision.

Власникам Android потрібен пристрій із принаймні 4 ГБ оперативної пам’яті та графічним процесором Adreno 618 (Snapdragon 720G і пізніших версій). Телефони середнього класу з процесором Snapdragon 720G випускаються з 2020 року, тож є хороші шанси, що ви зможете грати в Call of Duty, якщо купили телефон середнього класу за останні кілька років. Гра також чудово працює на Pixel 7 Pro з графічним процесором Mali, незважаючи на особливі вимоги до графічного процесора Adreno. Отже, телефони з процесором MediaTek або Exynos середнього класу також можуть добре підійти.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело androidauthority
Читайте також