Гра Assassin’s Creed Mirage вийде на iOS: стала відома дата

Щоб зіграти в цю гру десь в дорозі, вам знадобиться iPhone 15 Pro або Pro Max. Також буде доступна версія для iPad для iPad Air або iPad Pro з чіпом M1 або новішої версії.

Версія Assassin’s Creed Mirage для iPhone буде запущена в App Store 6 червня. Mirage стане першою повноцінною грою Assassin’s Creed, випущеною на смартфонах, після її випуску для ПК, консолей PlayStation і Xbox минулої осені.

Протягом багатьох років були й інші спроби запустити Assassin’s Creed для смартфонів, а також пізніше буде вражаюча Assassin’s Creed Jade – повноцінна гра, розроблена спеціально для мобільних пристроїв. Але Mirage виділяється на цьому тлі.

Якщо ви вже грали в Mirage на іншій платформі, ви можете увійти за допомогою Ubisoft Connect, щоб продовжити гру. Перші 90 хвилин гри також можна буде спробувати безкоштовно, після чого вам потрібно буде купити гру (ціну Ubisoft ще не оголосила).

Mirage дісталася до мобільних пристроїв в першу чергу завдяки тому, що ця гра менша за масштабом, ніж трилогія величезних комп’ютерних і консольних ігор, які з’явилися до цього (the Egypt-set Origins, Greece-set Odyssey та Viking romp Valhalla).

Інформації про версію гри для Android поки що немає взагалі.

Читайте також: 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело eurogamer
Читайте також