Запасіться альтернативними джерелами світла: які пристрої працюють без електрики

Нова хвиля відключень електроенергії змушує нас ще раз нагадати українцям про необхідність потурбуватись про себе і свій дім, та запастись всім необхідним, щоб якомога легше пережити блекаути. Окрім свічок, які точно вже є у вашій квартирі, вам варто закупити деякі пристрої.

1. Ліхтарі для надзвичайних ситуацій

Вибір правильного ліхтарика вимагає ретельного розгляду кількох факторів. Вибирайте міцні та водостійкі ліхтарики, щоб витримувати складні умови. Надавайте перевагу тим, у яких можна налаштувати яскравість, щоб заощадити час роботи батареї та забезпечити належне освітлення для різних завдань. Шукайте моделі з тривалим часом роботи, щоб забезпечити тривале використання під час тривалих відключень електроенергії. Ергономічний дизайн і зручна рукоятка також важливі для зручності використання протягом тривалого часу. Обирайте ліхтарі із енергоефективною світлодіодною технологією, щоб збільшити термін служби батареї та освітлення.

2. Забезпечення надійного живлення акумулятора для ліхтариків

Надійна робота ліхтарика залежить від наявності джерел живлення. Запасіться достатньою кількістю високоякісних акумуляторів і зберігайте їх у прохолодному сухому місці. Регулярно перевіряйте рівень заряду батареї у своїх ліхтариках і аварійних комплектах, замінюючи батареї за потреби, щоб гарантувати їх функціональність, коли вони вам найбільше потрібні.

3. Використання освітлювальних рішень на сонячних батареях

Використання освітлювальних пристроїв на сонячних батареях забезпечує стабільне та надійне джерело освітлення під час відключень електроенергії. Ліхтарі на сонячних батареях можна заряджати протягом світлового дня та забезпечувати світло протягом годин вночі. Ці екологічно чисті варіанти зменшують потребу в одноразових батареях і зводять до мінімуму вплив на навколишнє середовище.

4. Хімічні джерела світла

Хімічні світлові палички є короткочасним одноразовим джерелом світла. Їх якість можу бути дуже різною: від дитячих варіантів до військових та промислових. Активувати паличку легко: просто зігніть її достатньо сильно, щоб зламати скляну трубку всередині, і струсіть, щоб змішати хімікати. Коли він зламаний, дороги назад немає. Залежно від бренду, він забезпечить м’яке світло від 6 до 12 годин. Палички вітронепроникні, не створюють іскор і безпечні для будь-якого віку.

5. Гірлянди на батарейках

Вони не дають багато світла, але й не вживають багато енергії. Краще віддати перевагу моделям, розрахованим на батарейки АА та ААА, які легко купити.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело staysafe
Читайте також