У застосунок Резерв+ планують внести зміни: пояснення від Міноборони

У застосунку Резерв+ планують впровадити спеціальне навчання для військовозобов’язаних громадян. За інформацією від заступниці міністра оборони Катерини Черногоренко, це навчання буде включати відеоуроки, тести та можливість отримання сертифікатів після їх успішного проходження. Мета цієї ініціативи полягає в підготовці майбутніх військовослужбовців до служби у Збройних Силах України.

Черногоренко також наголосила, що в застосунку планують включити всю необхідну інформацію, яка може знадобитися громадянам під час підготовки до військової служби. Цифрова команда Міністерства оборони працює над створенням повністю електронного інтерфейсу для проходження територіальних військових обов’язків та службових покликань. Це дозволить здійснювати взаємодію громадян із цими органами в більшості випадків через мобільний додаток.

Планується розширення функціоналу Резерв+ і на майбутнє, включаючи можливість оформлення відстрочок та бронювання, електронне спрямування на військово-лікарську комісію, а також навіть проведення онлайн-рекрутингу та навчання для військовозобов’язаних.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також