У США почали боротися з розробниками відеоігор, щоб врятувати дітей від залежності: в чому небезпека

Десятки матерів у Штатах звинувачують розробників відеоігор у створенні продуктів, що викликають залежність у дітей. Рішучі батьки масово звертаються до суду. Це може серйозно вплинути на індустрію відеоігор.

Про це пише Bloomberg.

Зокрема, позови спрямовані проти таких популярних ігор, як Call of Duty, NBA 2K, Grand Theft Auto V і Roblox. Наукові дослідження також підтверджують, що відеоігри можуть викликати залежність.

Такі судові справи – це дійсно проблема для розробників відеоігор, яким загрожують великі збитки. Але спочатку потрібно довести, що саме відеоігри, а не інші фактори, спричиняють проблеми зі здоров’ям дітей.

Чим небезпечні гаджети для дітей

Можливо, серед нас є батьки, які теж втомилися від битви за те, щоб відірвати дітей від гаджетів. Фахівці вважають, що користування гаджетами до двох годин на день – це цілком безпечно, але якщо перевищувати норму, можливі серйозні наслідки.

1. Погана постава, болі в спині, напруга в шиї

Це миттєво впізнаваний силует: фігура, згорблена над пристроєм. Досить скоро це відчуття з’являється, навіть якщо пристрою немає. Що ще гірше, з’являються скарги на біль у спині та плечах. Ноутбуки можуть погіршити ситуацію, оскільки монітор і клавіатура знаходяться дуже близько.

2. Біль у зап’ястях — синдром зап’ястного каналу

Ця класична травма від надмірного навантаження проявляється болем, скутістю або набряком у пальцях і зап’ясті.
Ваша дитина незручно крутить зап’ястя, щоб користуватися мишею? Або ця гра змушує робити сильні або повторювані рухи? Це може пошкодити нерви та сухожилля.

3. Напруга очей

Сухість очей, печіння, проблеми з фокусуванням… Це симптоми напруги очей, з якими зазвичай стикаються всі користувачі гаджетів. Яскраве світло, висока контрастність екрану, відблиски та мерехтіння зображень можуть зробити гру чи відео більш захоплюючими, але насправді негативно впливають на очі. Крім того, відсутність часу на активному відпочинку піддає дітей ризику розвитку короткозорості.

4. Головні болі

Діти рідко відчувають головний біль, але занадто багато часу перед екраном може викликати його. Поєднання напруги м’язів в основі черепа та нападу на очі є звичайною причиною, а також стрес.

5. Фізична втома

Занадто багато часу на пристрої не тільки виснажує мозок, але й стомлює тіло. Тривале перебування в нерухомому стані знижує кровообіг і може створювати навантаження на м’язи та суглоби.

7. Поганий режим сну

Дослідження підтвердили, що вплив мобільних телефонів та інших пристроїв може спричинити зміни в діяльності мозку та порушення сну. Це також може бути симптомом стресу.

8. Ожиріння

Технологічні пристрої стають чудовими нянями, оскільки вони так довго тримають дітей нерухомими, але відсутність фізичної активності є основним фактором, що сприяє дитячому ожирінню та супутнім ризикам.

Це ми перерахували фактори фізичного впливу. А тепер додайте ще й психологічні фактори, коли діти стають гіперактивними і надемоційними, залежать від гри, не вміють концентруватись на інших завданнях, відчувають постійний стрес. Не дивно, що матері з США вирішили з цим боротися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також