У Oppo з’явиться новий смарт-годинник

Китайська компанія Oppo оголосила про випуск нового смарт-годинника Oppo Watch X, повідомляє GizmoChina.

Головною особливістю цього годинника є його 3,6-сантиметровий AMOLED-дисплей, який захищений сапфіровим склом для запобігання подряпинам та пошкодженням. Роздільна здатність екрану становить 466×466 пікселів, і його яскравість досягає 1 000 ніт, що робить його ідеальним для користування навіть на глибині до 50 метрів.

Смарт-годинник працює на базі процесора Snapdragon W5 Gen 1, який забезпечує високу продуктивність і енергоефективність акумулятора. Цей процесор поєднується з 2 ГБ оперативної пам’яті та 32 ГБ внутрішньої пам’яті.

Щодо програмного забезпечення, “розумний” годинник працює під управлінням Wear OS 4, яке надає доступ до Google Play і сторонніх додатків. Oppo Watch X має доступ до таких функцій, як Google Assistant, Google Wallet, Google Maps, Calendar, телефонні сповіщення та повідомлення, Bluetooth-дзвінки, компас тощо.

Також пристрій пропонує моніторинг, який включає відстеження пульсу, рівня кисню в крові та відстеження рівня стресу.

Oppo Watch X має акумулятор ємністю 500 міліампер за годину, що забезпечує до 100 годин роботи в стандартному режимі Smart. При інтенсивному використанні годинник працюватиме близько 48 годин. Також пристрій має режим енергозбереження, який може продовжити час автономної роботи до 12 днів.

Вартість одного екземпляра становить 295 доларів США.

Читайте також