Мрія для фотографів: Sony представила флагман Xperia 1 VI з потужними камерами

Флагманський телефон Sony на 2024 рік нарешті випущено, і ця новинка справді має кілька видатних функцій, вартих вашої уваги.

У новій моделі Xperia 1 VI компанія Sony вирішила відмовитися від унікального екрана 4K і екрану з незвичайним співвідношенням сторін і вибрати більш стандартне співвідношення сторін 19,5:9 і екран з роздільною здатністю FullHD+.

Компанія також відмовилася від усіх різноманітних та заплутаних програм Video Pro та Cinema Pro, тому замість 3 різних програм для камер/відео тепер є лише одна програма для фотографій, що спрощує використання камер.

Однак, якщо ви один із шанувальників Sony, які використовують ці програми, орієнтовані на відео, можливо, вам не пощастило. Якщо ви хочете записувати відео за допомогою ручного керування. Можливо, ці функції будуть додані до основної програми камери в майбутньому оновленні.

Проте фотографи будуть раді дізнатися, що додаток для фотографій містить ручний/професійний режим.

Sony покращила HDR-продуктивність камер, а також відтворення кольорів і тепер пропонує ті самі колірні профілі, що й камери Sony Alpha, включаючи корисні описові профілі: ST, NT, PT та інші.

Функції штучного інтелекту, включені в телефон: розпізнавання очей людини/тварини, виявлення основного об’єкта, відстеження об’єкта, а також штучний баланс білого, ШІ-експозиція, ШІ-глибина та Sony DSEE Ultimate (який використовує ШІ для покращення якості звуку).

Нова телефотокамера 3,5-7,1x пропонує змінне масштабування в еквіваленті 85-170 мм і новий телефоторежим крупного плану. Існує також спеціальний режим макрозйомки крупним планом, який дозволяє фокусуватися на об’єктах, розташованих лише на 4 см від камери, на відстані 120 мм (еквівалент), однак це лише ручне фокусування з доступним піковим фокусом.

Телефон буде поставлятися з оновленнями програмного забезпечення протягом 3 років і оновленнями безпеки протягом 4 років. Sony також каже, що вони розробили керування батареєю, щоб підтримувати нормальний термін служби батареї до 4 років.

Sony Xperia 1 VI пропонує потрійну камеру на задній панелі, яка складається з:

  • 16 мм надширококутний, 12 МП, f/2,2, 1/2,5 дюйма
  • Основна камера 24 мм, режим кадрування 48 мм, 52/48 МП, 1/1,35 дюйма, f/1,9, OIS
  • Змінний телефото зум 85-170 мм, 3,5-7,1x з макрозйомкою 4 см, 12 МП, 1/3,5 дюйма, OIS

Інші функції включають:

  • 12-мегапіксельна f/2.0 1/2.9-дюймова селфі-камера з автофокусом
  • Екран 6,5 дюйма, 19,5:9 FHD+, HDR OLED, 120 Гц, Gorilla Glass Victus 2
  • Акумулятор 5000mAh
  • Рейтинг IP65/68
  • 162 x 74 x 8,2 мм, 192 г
  • Гніздо для навушників і слот MicroSDXC

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело amateurphotographer
Читайте також