Штучний інтелект, керуючи реактивним літаком, перехопив бойовий винищувач

Компанія-розробник Lockheed Martin і лабораторія експлуатаційних характеристик Університету Айови (США) провели тестування, під час яких пілотований штучним інтелектом справжній літак виконував перехоплення “повітря-повітря”.

Для тактичних навчань, які пройшли на території США, було обрано повномасштабний реактивний літак L-29 Delfin. Навчання включали моделювання ситуацій проти віртуальних супротивників, охоплюючи як наступальні, так і захисні маневри.

Під час випробувань було виконано вісім сценаріїв для кожного польоту, щоб випробувати ШІ-пілота в різних ситуаціях, починаючи від стандартних прямих зіткнень і закінчуючи сценаріями зіткнень за межами аспекту, підтримки ракет і поразки ракет.

“Штучний інтелект продемонстрував навмисну ​​та рішучу поведінку з перенесенням навчених моделей поведінки з симуляції в реальне застосування.” – заявив доктор Том “Мах” Шнелл, професор OPL в Технологічному інституті Айови.

Ці льотні випробування є частиною більшої ініціативи, спрямованої на швидку розробку та тестування керованої штучним інтелектом автономності для місій “повітря-повітря”.

Lockheed Martin прагне постійно підвищувати продуктивність місій штучного інтелекту в репрезентативних змодельованих середовищах, забезпечуючи сумісність і швидкий перехід з майбутніми платформами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело defensemirror
Читайте також