iPhone і Google почнуть попереджати користувачів про стеження

Apple і Google оголосили, що смартфони Android і iPhone повідомлятимуть користувачів про пристрої відстеження, які знаходяться поблизу.

Компанії випустили оновлення програмного забезпечення, яке має відповідну функцію. На iOS 17.5 вона називається «Виявлення небажаних трекерів місцезнаходження».

Мова йде про “відловлювання” Bluetooth-трекерів, які зловмисники використовують для відстеження своїх потенційних жертв. Тепер користувачі отримуватимуть сповіщення, якщо буде виявлено, що невідомий пристрій відстеження Bluetooth «рухається з вами».

Користувачі Apple зможуть відтворювати звук, щоб допомогти знайти трекер, і отримають доступ до інструкцій, щоб його вимкнути, повідомляє компанія в своєму прес-релізі.

Нагадуємо, що Apple випустила AirTag у 2021 році, щоб конкурувати з Tile і Samsung Galaxy Smart Tag. Пристрої відображають своє місцезнаходження на цифровій карті, що дозволяє користувачам відстежувати ключі, багаж або інші предмети, до яких вони прикріплені.

Але були повідомлення про те, що злочинці засовували ці трекери в кишені пальто та сумки або прикріплювали їх до транспортних засобів. Це викликало занепокоєння щодо безпеки.

Майбутні теги відстеження, виготовлені Chipolo, eufy, Jio, Motorola та Pebblebee, будуть сумісні з системою оповіщення, заявили в Apple

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело GSMinfo
Читайте також