iOS 18 може не мати чат-бота Apple, зато Apple Maps отримають нову важливу функцію

В період очікування нового iOS 18 циркулює чимало інформації по те, що це оновлення стане великим кроком вперед у розвитку штучного інтелекту (ШІ) на iPhone. Зокрема, обговорюються варіанти, які саме генеративні функції ШІ планувала Apple. Але схоже, що дебют чат-бота від Apple ми в iOS 18 не побачимо.

Ці новини надійшли від оглядача Apple Марка Гурмана, який стверджує, що Apple не буде додавати власного чат-бота до iOS 18. Це не означає, що в програмному забезпеченні не буде чат-бота від іншої компанії. Гурман стверджує, що Apple вела переговори з такими компаніями, як Google, OpenAI і Baidu, для цієї мети.

Ми вже чули інформацію про те, що Apple може запровадити Google Gemini або ChatGPT від OpenAI на iPhone пізніше цього року. Але це, мабуть, перший випадок, коли чат-бот від Apple був повністю виключений для iOS 18.

Гурман зазвичай має досить добре уявлення про те, що відбувається за закритими дверима Apple. Питання в тому, скільки часу знадобиться Apple, щоб розробити власний чат-бот для майбутніх версій iOS. Чи встигнуть вони до конференції WWDC-2024?

У минулому компанія Apple неодноразово доводила, що надає перевагу власним послугам і розробкам, а не покладається на третю сторону. Ось чому з’явилися такі програми, як Apple Maps і Apple Music при наявності Google Maps і Spotify. Тож, мабуть, питання не в тому, чи буде Apple створювати власного чат-бота, а в тому, коли цей бот буде готовий до запуску.

В будь-якому разі, Гурман підтвердив, що доповідь Apple на WWDC буде зосереджена саме на штучному інтелекті та поточній стратегії компанії.

Тим часом, з’явилася інформація про те, що після виходу iOS 18 з’явиться нова функція в Apple Maps – спеціальні маршрути.

В інших програмах ця функція дозволяє користувачам вказувати, яким маршрутом ви віддаєте перевагу під час подорожі до місця призначення. Наприклад, ви надаєте перевагу трохи повільнішій, але більш мальовничій дорозі, або, можливо, ви вам просто не подобається одна з доріг, якою карти пропонує вам подорожувати.

Незалежно від причини, спеціальні маршрути дають вам більше контролю над своїми подорожами, але ця функція не доступна на Картах Apple. Принаймні, поки що.

Дані про те, що спеціальні маршрути буде додано в Apple Maps, вперше з’явилися в MacRumors. Автори сайту перевірили код, доданий до серверної частини Apple Maps, позначений як «CustomRouteCreation». Ми не знаємо детально про те, що це за файл або що він робить, крім назви, але MacRumors додав, що функція спеціального маршруту буде ексклюзивною для США після запуску.

Втім, поки Apple не зробить офіційне оголошення, немає гарантії, що нова функція з’явиться в її програмах. Тому доведеться терпіти до 10 червня WWDC-2024.

Підпишись на нас в НОВИНИ Google, та отримуйте більше свіжих новин!

Джерело tomsguide techradar
Читайте також