І цей заробіток відбирають: автоматичний робот для збирання томатів черрі виходить на ринок

Artemy — це новий робот для збору врожаю, готовий до комерційного ринку. Він здатний безперервно працювати п’ять годин поспіль без підзарядки.

Це спільна розробка DENSO Corporation (постачальник мобільних пристроїв з Японії) та Certhon (компанія, що займається садівництвом).

Робот вагою 1100 фунтів (500 кілограмів) оснащений передовою технологією зору для сканування врожаю за його зрілістю. Artemy має функцію автоматичної зміни смуги руху, яка використовує датчик і технологію розпізнавання зображень для розпізнавання смуг для проїзду, щоб він міг перейти на сусідню.

Робот безпечно працює поруч із присутніми в теплиці людьми, оскільки зупиняється, коли на смузі виявляються перешкоди. Artemy має світлодіод для виявлення плодоніжки, а також змінні батареї, що забезпечують приблизно п’ять годин роботи при повному заряді.

Він здатен автоматично замінювати та переносити ящики, що зменшує важку роботу для виробників. Коли всі ящики на Artemy заповнюються, він автоматично переміщується до візка з порожніми ящиками і замінює їх усі одразу, після чого продовжує збір врожаю.

Artemy буде представлено публіці на виставці в GreenTech Amsterdam з 11 по 13 червня в Нідерландах.

Читайте також: Нідерланди використовують робота зі штучним інтелектом, щоб знищувати хворі тюльпани

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело producegrower
Читайте також