Е-бронювання в “Дії”: у Міноборони відповіли, коли запустять послугу і як вона працюватиме

Статус електронного бронювання буде відображатися під час створення електронного військово-облікового документа через застосунок.

Система електронного бронювання буде доступна на порталі “Дія”, який працює у співпраці з Міністерством оборони, повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко за інформацією від NV.

Кожен керівник підприємства отримає доступ до записів у реєстрі Пенсійного фонду щодо своїх працівників, які підлягають бронюванню, з метою онлайн-бронювання. Ця інформація автоматично подаватиметься в реєстр Оберіг. Кожен користувач, який буде бронювати через “Резерв+”, отримає відповідний статус у додатку на своєму смартфоні.

Окрім того, статус електронного бронювання буде відображатися під час формування електронного військово-облікового документа через застосунок. Цей процес має займати всього кілька хвилин.

Згідно з повідомленням, списки заброньованих осіб будуть надсилатися до реєстру військовозобов’язаних в Оберіг. Інформація з Пенсійного фонду перевірятиметься, і після цього складатиметься фінальний статус заброньованого. Користувач, який оновить свій електронний військово-обліковий документ, зможе побачити його в новому форматі з відміткою “заброньований” практично в реальному часі.

Очікується, що електронний сервіс запрацює вже цього літа. Йдеться про співпрацю декількох міністерств України, зокрема Міністерства економіки, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства оборони та Пенсійного фонду, з метою якомога швидшого запуску цього необхідного сервісу для громадян.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також