Допомагають економити: прилади, які найменше споживають електроенергії – рейтинг

Через постійні атаки росіян на нашу енергетичну інфраструктуру, Україна постійно знаходиться під загрозою дефіциту електроенергії. Тому питання економії актуально, як ніколи. Якщо у вас є можливість використовувати менше світла, скористайтесь нею.

В свою чергу, керівник компанії YASNO Сергій Коваленко назвав список приладів для домашнього використання які споживають найменше електроенергії. Цей міні-рейтинг виглядає так:

  • кондиціонер та пральна машина (близько 0,7 кВт·год);
  • мікрохвильова піч (близько 0,8 кВт·год);
  • кавоварка (близько 1,5 кВт·год);
  • електродуховка (близько 1,6 кВт·год);
  • пилосос, бойлер і обігрівач (близько 2 кВт·год).

Найбільш енерговитратною є електропіч (3,5 кВт год), а також праска, фен і електрочайник (близько 2,2 кВт год).

Слід зазначити, що приблизно 20% електроенергії витрачається приладами, які називаються «пристроями-вампірами». Якщо ви буде їх виключати з розетки, це теж допоможе вам зекномити.

Простіше кажучи, “вампірські пристрої” – це будь-які гаджети, що споживають енергію, навіть якщо вони перебувають в режимі очікування або взагалі не використовується, але підключені до джерела енергії. Багато з них призначені для швидкого доступу за допомогою однієї простої операції, наприклад увімкнення телевізора, кавоварки чи мікрохвильової печі. Пристрої з інтегрованою «розумною» функціональністю (такі як Smart Speakers) продовжуватимуть споживати енергію для виконання різних завдань, таких як оновлення, моніторинг і запис даних, оскільки їм потрібне постійне підключення до Інтернету.

Чи економить енергію від’єднання пристроїв?

Проста відповідь – “так”, але з такою кількістю нових пристроїв, які пропонують «розумні технології», постійне з’єднання потрібне для виконання різноманітних завдань (оновлення, віддалений моніторинг і запис даних). Типові приклади включають домашню безпеку (відеодзвінки та камери), інтелектуальне освітлення та Інтернет-маршрутизатори. Тому відключати кожен пристрій від мережі для економії енергії не тільки незручно, але й непрактично. З розвитком технологій ми продовжуємо збільшувати кількість «підключених» пристроїв у наших домівках, що сприяє більшому відсотку наших поточних щомісячних рахунків за електроенергію.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Букви
Читайте також