Батьки зможуть стежити за дітьми: Android-смартфони отримали нову функцію

Програма Find My Device від Google тепер дозволяє відстежувати пристрої, якими користуються діти у вашій родині. Такі пристрої можна знайти на вкладці Сімейні пристрої в останній версії програми (v3.1.078-1).

Однак за допомогою цієї нової функції можна відстежувати лише контрольовані облікові записи Google (здебільшого використовуються для дітей). Якщо таких пристроїв кілька, вони відображатимуться в алфавітному порядку.

Щоб ця функція працювала, обліковий запис Google, який використовується для налаштування пристрою, має бути пов’язаний з вашим обліковим записом Family Link.

Ця функція надійшла з новим оновленням програми «Знайти мій пристрій», але це не єдина функція. Також повідомляється, що в програмі є внутрішні зміни для підтримки трекерів розташування об’єктів (наприклад, Galaxy SmartTag 2), які мають надшироку смугу ( UWB) підключення.

Ця нова функція для відстеження пристроїв контрольованих облікових записів була спочатку помічена Android Authority, а потім підтверджена користувачем X @ArtemR. Це, безумовно, зручна функція, і її використання, ймовірно, збільшиться з новою версією програми «Знайти пристрій». Нещодавно Google анонсувала нові функції для відстеження пристрою та місцезнаходження, зокрема ту, яка дозволяє віддалено блокувати втрачений або викрадений пристрій.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело sammobile
Читайте також