Перегляд відео під час зарядки телефона: ризики та небезпеки

Високі температури на вулиці можуть негативно вплинути на функціонування смартфона. Експерт зазначає, що в умовах спеки пристрій може не справлятися з охолодженням, особливо якщо користувач грає або використовує ресурсомісткі додатки, такі як відеорлеєри. Також це стосується перегляду відео під час того, як телефон заряджається. Взагалі рекомендується не запускати ніяких додатків, поки телефон заряджається.

Щоб уникнути перегріву смартфона, експерт радить уникати використання додатків, які сильно навантажують процесор, і не заряджати пристрій під прямими сонячними променями. Важливо також не залишати смартфон у закритих та погано вентильованих місцях, таких як сумки або валізи, для забезпечення належного теплообміну.

Якщо смартфон має захист від перегріву, він автоматично вимкнеться, щоб уникнути пошкодження. Однак, навіть після охолодження перегрів може негативно вплинути на стан акумулятора, що в найгіршому випадку може призвести до деформації батареї та пошкодження інших компонентів пристрою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело itechua.com
Читайте також