Назвали налаштування, які можуть “зламати” Android-смартфон

Багато хто з нас використовує смартфони для спілкування та розваг. Проте сучасні пристрої на базі Android мають налаштування, які слід використовувати з обережністю.

Скидання до заводських налаштувань. Ця опція може покращити роботу операційної системи, виправити різні помилки та оновити системні програми. Однак, слід пам’ятати, що всі дані на смартфоні будуть безповоротно видалені.

Режим розробника та видача root-прав. Вони надають доступ до багатьох функцій на смартфоні. Проте, якщо налаштування будуть некоректні, телефон може вийти з ладу, а також зростає ризик зараження вірусами. Не активуйте режим розробника та не отримуйте root-прав без чіткого розуміння мети цих дій.

Налаштування SIM-картки. У разі неправильного налаштування ви можете залишитися без зв’язку. Зазвичай ці параметри автоматично оновлюються при вставці SIM-картки в смартфон.

Інші налаштування. Варто уникати змін таких параметрів, як дозволи додатків, дата і час, а також спеціальні можливості, які потрібні для людей з обмеженими можливостями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело itsider.com.ua
Читайте також