Топ-5 трендових технологій, які варто вивчати у 2024 році

Світ технологій розвивається надзвичайно швидко і це той випадок, коли потрібно стрімко бігти, щоб залишатися на місці і не відстати. Але ми трошки спростимо вам цей процес. Bibliotech підготувала для вас список з 5 сучасних технологічних напрямків, які мають перспективу у майбутньому і їх дійсно варто досліджувати.

1. Генеративний штучний інтелект

Всього кілька років тому копірайтери писали тексти, музиканти – музику, а художники малювали картини. А зараз все це легко зробить за вас штучний інтелект. Ви ризикуєте залишитись без роботи. Щоб знати свого конкурента в обличчя, досліджуйте його. А може, ви хочете співпрацювати з ним?
За даними Glassdoor, середня зарплата інженера Generative AI Сполучених Штатах — 153 000 доларів на рік. Такі техногіганти, як Amazon, Netflix і Meta, платять зарплату до 800 000 доларів США за посаду старшого директора з набором навичок генеративного штучного інтелекту.

2. Кібербезпека

У цю цифрову епоху кібербезпека є буквально життєвоважливою. Ті, хто розбираються в цьому питанні, ні тільки можуть зберегти у безпеці свої персональні дані, а й заробити на допомозі іyшим. За даними Cybersecurity Ventures, до 2025 року в галузі кібербезпеки буде 3,5 мільйона незаповнених робочих місць. Здається, час цим зайнятись, якщо хочете мати роботу.

3. Блокчейн

Сьогодні блокчейн виходить далеко за межі фінансів. Ця технологія має застосування в управлінні ланцюгами поставок, охороні здоров’я, електронній комерції, видавничій справі, страхуванні та багато іншого. Освоєння блокчейну може відкрити двері для захоплюючих кар’єрних можливостей у різних секторах.
Кілька компаній, які наймають професіоналів блокчейну, включають TCS, IBM, Tech Mahindra, HCL, PwC & Cognizant.

4. Віртуальна/доповнена реальність

Такі бренди, як Sephora, IKEA, Gucci, Amazon, Wayfair, Target і MOSCOT, уже використовують AR/VR. Але справа не лише в покупках. VR і AR змінюють усе – від ігор до охорони здоров’я.
За даними Markets & Markets, ринок віртуальної реальності стрімко зростає, збільшившись з 6,1 мільярда доларів у 2024 році до 20,9 мільярда доларів до 2025 року, з приголомшливими темпами зростання на 27,9% на рік.
За даними Glassdoor, середня зарплата розробника AR/VR у США становить 121 000 доларів США на рік.

10. Роботизована автоматизація процесів

Роботизована автоматизація процесів фокусується на автоматизації повторюваних завдань. Оскільки підприємства шукають рішення для автоматизації, ця навичка буде користуватися великим попитом у 2024 році та пізніше.
За даними Indeed.com, середня зарплата в галузі RPA приблизно на 30% вища, ніж у інженерів програмного забезпечення або програмістів загального профілю.
Деякі відомі організації, такі як Randstad, Bosch, Shell, KPMG, Cognizant, TCS та багато інших, запровадили RPA для прискорення індустріалізації в усьому світі та постійно шукають кваліфікованих спеціалістів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також