Топ-5 найкращих бездротових зарядок: ремонтувати зарядний порт більше не доведеться

Бездротова зарядка, насправді, не зовсім бездротова, тому що все одно є шнур, який проходить від розетки до зарядної панелі. Тим не менш, прямого контакту з зарядним портом мобільного телефону дійсно немає. Отже, ви просто кладете смартфон чи планшет на спеціальну платформу – і цього достатньо, щоб зарядити гаджет. Про проблеми з поламаним зарядним гніздом можна забути.

Тим, хто шукає якісні бездротові зарядки, Bibliotech пропонує звернути увагу на наступні п’ять варіантів.

1. Anker MagGo Wireless Charger Pad (Qi2)

Вартість – від 890 грн.

Небагато телефонів, окрім лінійки MagSafe від Apple (iPhone 12 і пізніших), сьогодні працюють з магнітами, але Qi2 має зворотну сумісність. Ви можете поставити будь-який телефон із сертифікатом Qi на зарядний пристрій Qi2 і заряджати, хоча він може не заряджатися з максимальною потужністю 15 Вт. Ця проста зарядка від Anker добре тримається, має міцний алюмінієвий корпус, який залишається відносно холодним, і має постійно підключений кабель USB-C.

2. Apple MagSafe charger

Вартість – від 1300 грн.

Магніти, вбудовані в зарядний пристрій, і задня частина телефону легко з’єднуються разом і починають процес зарядки. Ви можете заряджати до 15 Вт на більшості моделей iPhone 12, iPhone 13 або iPhone 14, якщо у вас на іншому кінці є 20 Вт зарядка. Однак якщо ви володієте iPhone 12 Mini або iPhone 13 Mini, то це обмежено 12 Вт. Процес відбувається ще простіше, якщо ви володієте більш новою парою AirPods Pro, яка тепер поставляється з готовим до Magsafe Case.

3. Belkin BoostCharge 15W

Вартість – від 1300 грн.

Belkin BoostCharge 15W з’єднується через USB-C, поставляється зі стіновим адаптером, має розумну ціну і при цьому виглядає доволі стильно, на відміну від багатьох інших аналогів.

4. Twelve South PowerPic Mod Wireless Charger

Вартість – від 3800 грн.

Хороший варіант для тих, хто шукає оригінальність. Це не просто пласка кавалок пластику та металу, який ви використовуєте. Це підставка для вашого телефону, яка дійсно виглядає стильно. Сам зарядний пристрій вбудовано в прозору акрилову смолу. Ви можете додати фотографію 4 х 6 або власну ілюстрацію за власним вибором замість зарядного модуля та зберегти зображення за допомогою прозорої магнітної кришки. Вставте зарядний пристрій у базу, підключіть кабель USB-C – і все. Тепер у вас є бездротовий зарядний пристрій, який виконує функцію фоторамки, коли ним не користуються.

5. Belkin Boost Charge Pro 3-in-1 Wireless Charging Pad with MagSafe

Вартсіть – від 6400 грн.

Цей зарядний пристрій «три в одному» від Belkin пропонує зарядку MagSafe потужністю 15 Вт для iPhone 12 і iPhone 13, а також швидку зарядку для Apple Watch 7 і звичайну бездротову зарядку в ніші розміром з AirPods. Очевидний недолік – висока ціна. Крім того, використання MagSafe і підставки для заряджання Apple Watch означає, що це – не найкращий варіант для Android.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також