Топ-3 найкращих повербанки для ноутбуків, які допоможуть пережити блекаути

Під час подорожей або відключень світла ноутбуки стають справжнім спасінням для тих, кому потрібно працювати. Але їх заряду теж вистачає ненадовго, тому потрібне додаткове джерело енергії. Блок живлення для ноутбука може бути саме тим рішенням, яке вам потрібно.

Завдяки акумулятору живлення, який може заряджати ноутбук, ви можете використовувати свій ноутбук у будь-якому місці та будь-коли, не турбуючись про те, що він розрядиться. Проте для заряджання ноутбуків потрібно набагато більше електроенергії, ніж телефонів, тому навіть найкращі акумуляторні батареї для iPhone зазвичай недостатньо потужні. Натомість вам знадобиться зарядний пристрій ємністю щонайменше 18 000 мАг, а також відповідні порти для підключення до вашого ноутбука. Bibloitech склала список найкращих блоків живлення для ноутбуків на ринку.

1. Anker 537 Power Bank

Вартість – від 4500 грн.

Anker 537 Power Bank — це високоефективне зарядне рішення 2-в-1, яке пропонує швидку зарядку для енергоємних пристроїв. Завдяки загальній потужності 65 Вт і двом портам USB він може одночасно заряджати два пристрої на високій швидкості.

Сам повербанк можна швидко перезаряджати лише за 3,5 години, щоб досягти повної зарядки. Це вдвічі швидше, ніж стандартні портативні зарядні пристрої. Він пропонує широку сумісність, забезпечуючи найшвидшу зарядку для ноутбуків, телефонів, планшетів і різноманітних пристроїв USB.

Завдяки величезній ємності 24 000 мАг Anker 537 Power Bank забезпечує достатню кількість заряду приблизно для одного повного заряджання MacBook Pro і принаймні для 4,8 зарядок для iPhone 13 Pro.

2. Omni Mobile 25600

Вартість – від 10700 грн.

Omni Mobile 25600 — це акумулятор для ноутбуків, який пропонує величезний запас потужності в компактній конструкції. Важить 560 г, а ємність складає 25 600 mAh. Сумісний з більшістю ноутбуків, планшетів, смартфонів та інших USB-пристроїв. Є бездротова зарядка.

3. EcoFlow River Max portable power station

Вартість – від 15000 грн.

Це не просто повербанк, це ціла портативна станція. Має величезну ємність 576 Вт-год. Можна зарядити від звичайної розетки трохи більше ніж за півтори години. Загальна вага – 7,7 кг, але за потреби ви можете зменшити вагу, вийнявши одну з двох батарей ємністю 288 Вт-год. Виходи включають один USB-A для швидкої зарядки (18 Вт), один USB-A (5 В/2,4 А), один USB-C (100 Вт), один прикурювач на 13,6 В, два змінного струму (600 Вт) і два джерела постійного струму. Цим ви можете зарядити не тільки ноутбук, а ще чимало інших гаджетів.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також