Телефони з найшвидшою зарядкою в 2024 році: рейтинг

Швидка зарядка в останні роки стала однією з “фішечок”, яку використовують виробники для реклами своїх пристроїв. Зараз є телефони з акумулятором ємністю 4600 мАг, які можна зарядити від 0 до 100% менше ніж за 10 хвилин. Більше того, навіть телефони з «повільнішою» зарядкою достатньо швидкі для сучасного ринку.

Враховуючи все це, онлайн-видання PhoneArena склало рейтинг смартфонів з найшвидшою швидкістю зарядки.

Автори зазначають, що під час дослідження розглядали максимальну потужність, з якою ці телефони можуть заряджатися, а не час, потрібний для заряджання. Хоча дві статистики корелюють одна з одною, на них може вплинути ємність акумулятора. Якщо телефон підтримує досить повільну швидкість заряджання, але постачається з маленькою батареєю, він все одно може заряджатися досить швидко.

1) Realme GT3 очолив список. На даний момент саме цей гаджет має найшвидшу зарядку. Його максимальна швидкість заряджання становить 240 Вт, чого достатньо, щоб зарядити акумулятор ємністю 4600 за 9 хвилин 30 секунд.
2) iQOO 10 Pro зайняв другу сходинку. Має максимальну швидкість зарядки 200 Вт, що рекламується як достатньо, щоб зарядити телефон від 0 до 100% приблизно за 10 хвилин.
3) OnePlus 10T. Показник потужності встановлений у 150 Вт.
4) Moto Edge 30 Ultra. Показник потужності – 125 Вт.
5) Xiaomi 14. Показник потужності – 120 Вт.

Усім цим пристроям для заряджання потрібно менше півгодини.

Також у цих “перегонах” брали участь такі гаджети від Samsung, Apple, Huawei та інших виробників:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело ToNeTo
Читайте також