Названо ТОП-7 найкращих смартфонів серед “бюджетників”: рейтинг

Якщо ви не бажаєте викладати 25-80 тисяч за флагман, то зверніть свою увагу на бюджетні смартфони. Так, можливо вони не зможуть замінити потужний ігровий комп’ютер чи професійний фотоапарат, але мають цілком непогані характеристики.

Такі смартфони за ціною до 500 доларів (19-20 тисяч гривень) цілком підійдуть для буденного користування і роботи.

Фаховий портал Tom’s Guide проаналізував бюджетний сегмент смартфонів і зібрав 7 якісних девайсів вартістю менше ніж 500 доларів. Показово, що пристроям Xiaomi тут місця не знайшлося.

  1. Samsung Galaxy A54 – найкращий вибір для більшості людей. Цей апарат пропонує все, що ми хочемо від дешевого смартфона: великий і яскравий дисплей, тривалий час автономної роботи та чітку основну камеру.
  2. Google Pixel 7a – найкраща камера. Цей “піксель” оснащений практично тим самим набором преміальних функцій, що й Pixel 7, але коштує помітно дешевше. А ще це ідеальний смартфон типу “наведи і знімай”
  3. OnePlus 12R – найкраща батарея. Смартфон здатний пропрацювати на одному заряді 18 годин – у цьому плані він не тільки перевершує інші моделі у своєму ціновому класі, а й більшість флагманів, доступних на ринку. А швидка зарядка 100 Вт заповнить повністю батарею за 30 хвилин.
  4. Nothing Phone (2a) – найкращий дизайн. Недорогі телефони зазвичай не мають такий гарний вигляд, як “нічого-смартфон”, яким китайський стартап здивував ринок і споживачів. Дисплей і час автономної роботи також є його сильними сторонами.
  5. Google Pixel 6a – “найкраща економія”. Ідеальний варіант для любителів познімати, за умови, що нові функції 7a для вас не мають значення.
  6. iPhone SE (2022) – найкращий доступний айфон. Не дозволяйте компактному розміру ввести вас в оману: SE-шка оснащена топовим як для своєї ціни функціоналом. Він працює швидко, має хорошу камеру та батарею на цілий день роботи.
  7. OnePlus Nord N30 – найкращий смартфон до $300. Він не такий функціональний, як телефони вище, але й при цьому не такий дорогий. За обмеженого бюджету ви отримуєте тривалий термін служби батареї, швидку зарядку і великий дисплей із частотою 120 Гц: усе те, що люди шукають у бюджетнику.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело itsider
Читайте також