Названо топ-5 найкращих електросамокатів для дітей і дорослих у 2024 році

У 2024 році технології електроскутери отримали захоплюючий розвиток: подолано межі максимальної швидкості (70 миль/год), максимальної відстані (понад 80 миль на одному заряді), зменшується вага еклектросамокатів і т.д. А головне, що вони стали дійсно популярні у суспільстві. І якщо ви не хочете постійно брати в оренду цей двоколісний транспорт, подивіться рейтинг від Bibliotech. Це допоможе вам обрати найкращий для вас електросамокат.

1. Найкращий бюджетний електросамокат: Hiboy S2

Вартість – від 13500 грн.

Hiboy S2 має кілька функцій, яких зазвичай немає на бюджетному електричному скутері: подвійні гальма (рекуперативні і механічні дискові), освітлення спереду, ззаду і з боків скутера. 350-ватний двигун S2 доволі потужний, але має проблеми на пагорбах. Термін служби батареї хороший для скутера в цьому ціновому діапазоні, але вам доведеться заряджати його кожні кілька днів, якщо ви плануєте багато їздити.

2. Найкращий самокат на довші дистанції: Segway Ninebot Kickscooter Max G2

Вартість – від 35300 грн.

Самокат Segway Ninebot Kickscooter Max G2 має 1000-ватний двигун G2, що дозволяє підніматися на пагорби. Здатен долати на одному заряді 22 милі (35 км). Має покажчики повороту, вбудовані в кермо, подвійну підвіску та товсті надувні шини. Але він доволі важкий, тому вам не захочеться носити його з собою.

3. Найкращий універсальний електросамокат: Segway Ninebot Max

Вартість – від 35300 грн.

Має найкращий балансу між потужністю, запасом ходу та компактним розміром. Дуже простий у керуванні: ручка газу чуйна, але не надто різка, а механічне ручне гальмо дозволяє впевнено, поступово контролювати вашу швидкість, а також раптові зупинки, якщо потрібно. Потужність двигуна – 350 Вт, легко долає пагорби.

4. Найкращий дитячий електросамокат: Razor E100

Вартість – від 10200 грн.

Razor E100 розвиває швидкість до 10 миль/год, але має достатній крутний момент для руху в гору. Доступний у різноманітних кольорах і стилях. Одним із недоліків E100 є те, що він використовує двигун із ланцюговим приводом, який може бути шумнішим, ніж інші двигуни. Крім того, E100 не має дзвіночка для попередження про наближення. Купуючи дітям самокат, не забудьте придбати їм шолом.

5. Найкращий електросамокат для великої ваги: Kaabo Wolf King GTR

Вартість – 122000 грн.

Wolf King GTR розрахований на більш важких дорослих і витримує вагу до 330 фунтів (113 кг). Має унікальну знімну батарею ємністю 2419 Вт·год, яка задовольняє додаткові потреби в енергії більш важких водіїв. Крім того, він має куленепробивну конструкцію, яка витримує важких людей, навіть тих, хто віддає перевагу агресивному стилю їзди. Пікова потужність – 13440 Вт. Самокат має ергономічну конструкцію для більших водіїв і подвійні ніжки, що гарантує стабільність на швидкості.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також