Названо найбільш продаваний смартфон на початку 2024 році

Apple і Samsung домінували в списку 10 найбільш продаваних смартфонів у першому кварталі 2024 року. Мабуть, така інформація нікого не здивує. Але цікаво, які саме гаджети виявилися найбільш популярними.

За даними Counterpoint Research Global Monthly Handset Model Sales Tracker, Apple і Samsung домінували в списку 10 найбільш продаваних смартфонів у першому кварталі 2024 року. Вони посіли по п’ять позицій і не залишили місця іншим брендам. Це був перший квартал, у якому всі 10 найкращих смартфонів мали підтримку 5G. Крім того, була очевидна тенденція до преміумізації: 7 із 10 найкращих смартфонів були преміум-класу (оптова ціна від 600 доларів і вище).

iPhone 15 Pro Max від Apple став найбільш продаваним смартфоном у першому кварталі 2024 року. Примітно, що варіант Pro Max вперше зайняв перше місце в несезонному кварталі Apple, відображаючи зростаючу тенденцію споживачів до смартфонів високого класу. Усі чотири варіанти iPhone 15 і iPhone 14 увійшли до топ-10 бестселерів. Крім того, лінійка iPhone 15 забезпечила собі три перші місця.

Але якщо ми говоримо про Android, то тут перемагає серія Galaxy S24. Вона отримала позитивні відгуки, які вилилися в півищення продажів. Серія Galaxy S24 побила рекорди попереднього замовлення в кількох країнах, і цифри продажів відображаються в діаграмах. Galaxy S24 Ultra був найпродаванішим телефоном Android у світі на початку цього року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело counterpointresearch
Читайте також