Зробіть свій екран більше: експерти розповіли, як підключити ноутбук до телевізора

Є безліч причин, через які вам може знадобитися підключити ноутбук до телевізора – фахівці розкрили, що робити в такому випадку.

Можливо, ви захочете відобразити на телевізорі слайд-шоу з ноутбука, подивитися відео, збережене локально, переглядати веб-сторінки на великому екрані та багато іншого.

Найкращий спосіб підключити ноутбук до телевізора і надати спільний доступ до його екрану – використовувати стандартний кабель HDMI, хоча ви також можете підключити комп’ютер до телевізора бездротової мережі. Існує також варіант AirPlay, але він використовується лише для пристроїв Apple.

Отже, підключіть один кінець до порту на ноутбуці або ПК, а інший до порту на задній панелі телевізора, потім переключіть джерело ТБ на відповідний канал HDMI.

З’єднання HDMI бувають трьох розмірів: повнорозмірні (також відомі як Type-A), Mini та Micro.

Якщо всі порти HDMI в даний час використовуються, спробуйте перемикач HDMI, щоб перетворити один порт на багато.

Експерти повідомляють, що це відносно дешеві пристрої — крім того, фахівці рекомендують перемикач HDMI з двома виходами HDMI.

Підключіть порт із написом HDMI OUT до телевізора за допомогою кабелю HDMI, а потім використовуйте порти HDMI IN для підключення різних пристроїв, підключених до HDMI.

Ви можете перемикатися між ними за допомогою кнопки зверху, а деякі перемикачі HDMI також постачаються з пультом дистанційного керування.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Politeka
Читайте також