Змініть ці налаштування Android, щоб подвоїти швидкість свого смартфону

Якщо вам потрібно зробити свій телефон більш швидкісним, ви можете використати простий і абсолютно безкоштовний спосіб. Просто дійте відповідно до нашої інструкції нижче.

Як змінити швидкість анімації

1. Увімкніть параметри розробника

Параметри розробника містять список параметрів продуктивності та параметрів інтерфейсу користувача. Вони зазвичай приховані за замовчуванням, оскільки призначені для розробників.

Щоб увімкнути їх, відкрийте Налаштування > прокрутіть униз до пункту Про телефон > торкніться інформації про програмне забезпечення > торкніться свого номера збірки сім разів. Якщо ви робите це вперше, на вашому телефоні має відобразитися тікер, який повідомляє, скільки разів вам потрібно торкнутися тексту.

У разі успішного виконання параметри розробника тепер будуть увімкнені, до яких можна отримати доступ, повернувшись на сторінку налаштувань за умовчанням і перейшовши вниз списку.

2. Налаштуйте швидкість анімації

Тепер, коли ви зламали код, щоб отримати доступ до параметрів розробника, вам буде запропоновано довгий список налаштувань, перемикачів і перемикачів. Вам потрібен тільки розділ «Малювання». Прокрутіть список вниз, доки не знайдете його.

Звідти ви побачите три налаштування масштабу анімації:

  • Масштаб анімації вікна: швидкість додатків і спливаючих вікон.
  • Шкала анімації переходів: швидкість переміщення між панелями головного екрана та в програмах.
  • Шкала тривалості аніматора: швидкість загальних анімацій інтерфейсу користувача, таких як відкриття та закриття програм, розблокування телефону тощо.

Торкніться кожного з них і змініть оцінку шкали з 1x (за замовчуванням) до 0,5x. Чим менше число, тим швидше виконується анімація.

Якщо ви взагалі не хочете, щоб на вашому телефоні була анімація, ви також можете встановити значення «вимкнено».

У цей момент проведіть пальцем по телефону, виконайте звичайні дії та подивіться, чи помітили ви зміну швидкості.

Якщо ви виконали наведені вище кроки, ваш телефон має працювати значно швидше. Ви вже спробували?

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело zdnet
Читайте також